Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

Dzierżoniów, Świdnicka 23
Dzierżoniowski Ośrodek KulturyOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Misją Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury jest prowadzenie wielokierunkowej działalności rozwijającej i zaspokajającej potrzeby kulturalne mieszkańców Dzierżoniowa i regionu. Ośrodek Kultury dąży do stworzenia inspirującego miejsca, które będzie centrum poznania, tworzenia i upowszechniania regionalnej, narodowej i światowej kultury. Wejściówki na wydarzenia możesz nabyć wygodnie za pośrednictwem eBilet.pl

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury – wydarzenia, informacje o obiekcie

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury jest położony w samym centrum miasta i wspiera edukację oraz rekreację mieszkańców. Obiekt wyposażony jest w elegancką salę z widownią, nowoczesne kino, sale multimedialne oraz galerię na piętrze, gdzie organizowane są wernisaże i wystawy współczesnych artystów.

W Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury regularnie odbywają się koncerty muzyki rozrywkowej (na scenie pojawiły się m.in. takie gwiazdy jak: Anna Maria Jopek, Fisz Emade Tworzywo, Dezerter i gwiazdy scen zagranicznych), fani mody mogą skorzystać z regularnych wymian ciuchów, a najmłodsi mieszkańcy bawić się przy spektaklu Pinokio w wykonaniu aktorów z grupy teatralnej In-Art.

Ośrodek zadbał o ofertę również dla miłośników sportów outdoorowych i podziwiania pięknych krajobrazów górskich, w 2022 roku po raz pierwszy na terenie ośrodka odbyła się Konferencja Turystyczna Razem dla gór Sowich.

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury to placówka, która jest miejscem nie tylko licznych wydarzeń rozrywkowo-kulturalnych, ale również sekcji edukacyjnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych w każdym wieku. Mieszkańcy mogą skorzystać z oferty warsztatów tanecznych, nauczyć się gry na instrumentach dętych, dołączyć do zespołu pieśni i tańca Ślężanie + Mażoretki, spróbować swoich sił w Teatr Kątem czy rozwijać umiejętności malarskie w kole plastycznym.

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury – koncerty

W ośrodku wystąpili między innymi zespół Jacek Kaczmarek Quartet, Fisz Emade Tworzywo, Dezerter czy Zespół Pieśni i Tańca Śląsk.

Publiczność będzie mogła również skorzystać z wydarzeń teatralnych i komediowych czy uczestniczyć w rozdaniu nagród podsumowującym przegląd w "Galerii na piętrze".

Na terenie Dzierżoniowskiego Ośrodku Kultury funkcjonuje również kino Zbyszek, które oferuje pokazy filmów familijnych. W najbliższym czasie widzowie będą mogli obejrzeć m.in. kultowy film świąteczny Listy do M 5 czy finlandzką propozycję komediową Vinski i pył niewidzialności.

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury – bilety

Chcesz wybrać się na zamknięte wydarzenia organizowane w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury? Bilety na koncerty, spektakle i festiwale możesz nabyć wygodnie, bez wychodzenia z domu za pośrednictwem portalu eBilet.pl – oficjalnego partnera sprzedaży.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Dzierżoniowski Ośrodek Kultury?
Dzierżoniowski Ośrodku Kultury znajduje się przy ulicy Świdnickiej 23 w centralnej części miasta, na północ od Rynku starego miasta.
Jakie wydarzenia odbyły się w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury?
W Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury dotychczas odbyły się liczne wydarzenia rozrywkowe i edukacyjne dla mieszkańców w każdym wieku. W placówce pojawili się tacy artyści jak Jacek Kaczmarek Quartet, Anna Maria Jopek, Paweł Domagała, Fisz Emade Tworzywo, Stare Dobre Małżeństwo i inne gwiazdy muzyki rozrywkowej. Publiczność mogła również spędzić miło wolny czas przy występach grupy teatralnej Kinoteatru Zbyszek, na targach, warsztatach i wydarzeniach okolicznościowych..

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też