Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Miejsce Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie

Tczew, kard. Stefana Wyszyńskiego 10
Centrum Kultury i Sztuki w TczewieOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie to miejsce, którego celem jest zaspokajanie potrzeb kulturalnych mieszkańców miasta i okolic oraz upowszechnianie szeroko pojętej edukacji artystycznej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Obiekt znajduje się przy ul. Wyszyńskiego 10.

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie: o obiekcie

Centrum Kultury i Sztuki powstało w 1975, w dawnym Domu Socjalnym Pomorskiej Fabryki Gazomierzy. Instytucja funkcjonowała jako Tczewski Dom Kultury, w którym organizowano m.in. Konkursy Filmów Amatorskich, Dni Kultury, Oświaty, Prasy i Książki, Jesienny Przegląd Filmów Polskich, dyskoteki i zabawy dla dzieci oraz wiele innych.

Obecnie organizowanymi przez Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie wydarzeniami są m.in. koncerty, spektakle teatralne oraz widowiska kabaretowe i stand-upowe. Na nadchodzące wydarzenia kulturalne w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie bilety dostępne są w sprzedaży na portalu eBilet.pl.

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie: koncerty

Organizowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie wydarzenia dedykowane są wszystkim, niezależnie od wieku. Repertuar zawiera m.in. występy popularnych artystów, znanym szerszej publiczności. Mają tu miejsce również wystawy i projekcje filmowe. Na odbywających się w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie koncertach i eventach kulturalnych widać tłumy zainteresowanych tego typu rozrywką mieszkańców miasta i okolic. W Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie wydarzenia to mnóstwo różnorodnych propozycji zabawy dla całej rodziny. Bilety na nadchodzące eventy kulturalne dostępne są na stronie eBilet.pl.

Kogo ugościła scena Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie? Swoje koncerty zorganizowali tu m.in. Ewa Bem z Harcerską Orkiestrą Dętą, Andrzej Piaseczny, Czesław Mozil, Grubson, Ania Wyszkoni czy Michał Szczygieł. Ze swoimi programami komediowymi wystąpiły tu również m.in. Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Skeczów Męczących oraz Kabaret Paranienormalni. Bogata oferta wydarzeń organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie cieszy się dużą popularnością. Lokalni mieszkańcy bardzo chętnie korzystają z rozrywki, którą oferuje instytucja kultury w Tczewie. 

Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie: kalendarium

Kalendarium wydarzeń zaplanowanych w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie to prawdziwa mieszanka różnorodności kulturalnych. Dlaczego warto odwiedzić Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie? Na koncertach występują artyści, przy których muzyce nie sposób się dobrze nie bawić. To niewątpliwa gratka dla miłośników muzyki na żywo. Bilety na eventy kulturalne szybko się wyprzedają, co tylko potwierdza popularność organizowanych tu eventów i imprez muzycznych.

Warto na bieżąco śledzić aktualności związane z publikowaniem nowego repertuaru przez Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie. Koncerty to gwarancja niezwykle ekscytujących i pełnych atrakcji przedsięwzięć dla wszystkich miłośników kultury. To propozycje występów znanych i cenionych artystów polskiej sceny muzycznej, mniej lub bardziej popularnych stand-uperów, a także widowiska kabaretowe i spektakle, dedykowane nie tylko amatorom teatru. Na nadchodzące wydarzenia w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie, bilety dostępne są na eBilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie?
Centrum Kultury i Sztuki znajduje się przy ul. Wyszyńskiego 10 w Tczewie.
Jakie wydarzenia odbyły się w Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie?
W Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie odbyły się takie wydarzenia, jak m.in. spektakle - „Niedźwiedź i Masza, czyli gdzie moja kasza?”, „Niebezpieczna gra” czy „Nic nas tu nie trzyma”; występy komediowe Kabarety Nowaki, Kabarety Chyba czy Igora Kwiatkowski w programie „Tylko śmiech nas ocali”.
Kiedy zostało utworzone Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie?
Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie utworzone zostało w 1975 roku pod nazwą Tczewski Dom Kultury. Pod obecną nazwą funkcjonuje od 2007 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też