Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsunrise-festivalfame-mma
Home Miejsce Bartoszycki Dom Kultury

Bartoszycki Dom Kultury

Bartoszyce, Bohaterów Warszawy 11
Sprawdź wydarzenia
Bartoszycki Dom KulturyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Bartoszycki Dom Kultury jest organizatorem wydarzeń i eventów kulturalnych oraz warsztatów edukacyjnych. Celem działania tej instytucji jest popularyzacja kultury w różnych jej formach. Na scenie Bartoszyckiego Domu Kultury odbywają się koncerty muzyczne, spektakle teatralne i występy kabaretowe. Na terenie obiektu działa także kino, w którym mieszkańcy mogą zobaczyć nowości ze świata wielkiego ekranu i wziąć udział w towarzyszących seansom dyskusjach.

Obiekt jest organizatorem konkursów i festiwali o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim. Wśród nich znajdują się m.in. Festiwal Trzech Kultur i Ogólnopolski Festiwal Disco Polo i Dance "Disco Barcja".  Instytucja współpracuje z licznymi twórcami i innymi podmiotami, zapewniając mieszkańcom szeroką i zróżnicowaną ofertę kulturalną. 

Bartoszycki Dom Kultury – wydarzenia kulturalne i warsztaty

Jakie imprezy i eventy artystyczne oferuje Bartoszycki Dom Kultury? Wydarzenia obejmują imprezy muzyczne, kabaretowe oraz wernisaże i wystawy, dedykowane zarówno osobom dorosłym, jak i młodszym widzom. Ciekawym wydarzeniem była wystawa obrazów pt. "Rodnowskie Pejzaże" autorstwa Joanny Gołaszewskiej. Cyklicznie odbywa się tu także Ogólnopolski Konkurs Recytatorski. Widzowie mogli także wziąć udział w Koncercie Operetkowym oraz wydarzeniach charytatywnych jak WOŚP czy koncert Razem z Ukrainą. 

Warsztaty dla dzieci i dorosłych obejmują m.in. zajęcia ceramiczne, pracownię plastyczną oraz zajęcia taneczne Dance Control. Mieszkańcy mogą także skorzystać z możliwości nauki gry na gitarze i perkusji. Obiekt promuje także sztukę regionu. Ciekawą imprezą cykliczną jest Festiwal Kaziuki Wilniuki w Bartoszyckim Domu Kultury, w ramach którego wystąpiły folkowe zespoły takie jak Polski Zespół Tańca Ludowego "PERŁA" z Niemenczyna czy Zespół Tańca Ludowego "PERŁA WARMII".

Bartoszycki Dom Kultury – koncerty i spektakle teatralne 

Koncerty w Bartoszyckim Domu Kultury obejmują duże imprezy muzyczne i kameralne spotkania z artystami. Na scenie Domu Kultury zagrali m.in. Michał Wiśniewski, Czerwone Gitary, TURBO czy Krzysztof Antkowiak. W ramach letniej sceny Bartoszyckiego Domu Kultury odbył się Ogólnopolski Przegląd Rockowy -"Rock Battle of Barcja". Instytucja ta jest także organizatorem Ogólnopolskiego Festiwalu Disco Polo I Dance.

Profesjonalne oświetlenie i duża przestrzeń sceny pozwalają także na organizację spektakli teatralnych i stand-upów. Z autorskim programem "Gąski, gąski do domu!" wystąpiła tu m.in. Wiolka Walaszek.

Bartoszycki Dom Kultury – bilety i kalendarium wydarzeń

Bilety do Bartoszyckiego Domu Kultury są dostępne w sprzedaży online. Na stronie internetowej eBilet.pl znajdziesz pełen harmonogram wydarzeń wraz z opisem interesujących Cię eventów. Kup bilet już dziś!

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Bartoszycki Dom Kultury?
Bartoszycki Dom Kultury znajduje się przy ulicy Bohaterów Warszawy 11 w Bartoszycach.
Jakie wydarzenia odbywają się w Bartoszyckim Domu Kultury?
W Bartoszyckim Domu Kultury odbywają się koncerty, spektakle teatralne i stand-up’y. Na terenie obiektu znajduje się także kino i pracownie plastyczno-muzyczne. Instytucja jest organizatorem konkursów i festiwali o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim.
Kiedy został otworzony Bartoszycki Dom Kultury?
Bartoszycki Dom Kultury (BDK) został otwarty w 1957 roku.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też