Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma

Zedd

Sprawdź wydarzenia
ZeddOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Zedd, a właściwie Anton Igoriewicz Zasławski to urodzony w 1989 roku w Saratowie niemiecki DJ i producent muzyczny rosyjskiego pochodzenia.

Zedd i rozwój kariery muzycznej

Zedd swoją przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął w 2009 roku wygrywając dwa duże plebiscyty Beatport: Armand Van Helden / Strictly Rhythm Remix Contest oraz Fatboy Slim / Skint Remix Contest.

 

Dzięki tym osiągnięciom stał się rozpoznawalny w branży muzycznej. Bardzo szybko wyłapał go Skrillex, dzięki któremu rozwinął skrzydła pod marką „OWSLA”. Talent Zedda został dostrzeżony w kręgu najwybitniejszych artystów, dla których zremiksował kilka z najbardziej znanych utworów. Pierwszy album DJ-a, wyprzedany w milionowych nakładach, zatytułowany „Clarity” osiągnął w szybkim tempie drugie miejsce topowej czterdziestki. Ówczesny sukces Zedd przypieczętował także zdobyciem statuetki MTV oraz prestiżowej nagrody Grammy.

 

Kompozycje Zedda kojarzone są przede wszystkim z niezwykle wyszukaną formą tworzenia. Zedd łamie stereotypy muzyczne, a jego charakterystyczny styl jest szeroko rozpoznawalny, dzięki czemu potrafi dotrzeć do większego grona odbiorców. Idealnym przykładem są w tym przypadku single: „Stay The Night”, „The Middle” czy „I Want You To Know”. Głośnym echem odbiła się także współpraca DJ-a ze znanym z zespołu One Direction - Liamem Paynem, dzięki której pod koniec ubiegłego roku powstał słynny już hit „Get Low” - nieodzowny element większości imprez klubowych na całym świecie. 

 

Zedd jest twórcą wielokrotnie wyróżnianym w plebiscytach i na listach przebojów Billboard, iTunes czy Beatport. Zagrał na największych festiwalach świata: Ultra Music Festiwal, Electric Daisy Carnival, Coachella, Lollapalooza, Hard Summer w Los Angeles czy Electric Zoo w Nowym Jorku. 

 

Jego hit „The Middle” z Maren Morris and Grey  w ekspresowym tempie trafił do serc fanów muzyki klubowej na całym świecie! Przebojem „Stay” nagranym z Alessia Cara podbił listy przebojów, utrzymując się na pierwszym miejscu przez ponad 6 tygodni! Na swoim koncie ma współpracę z różnorodnymi artystami, takimi jak: Lady Gaga, Justin Bieber, Swedish House Mafia, czy P. Diddy. Doceniony za twórczość, osiągnął już 4 miliony subskrybcji na kanale YouTube. Kompozycje Zedda kojarzone są przede wszystkim z niezwykle wyszukaną formą tworzenia. 

Zedd koncerty

Zedd w Polsce  po raz pierwszy wystąpił w 2016 roku. Zdobywca prestiżowej nagrody Grammy i twórca wyjątkowych hitów z gatunku EDM pojawił się na MUSIC POWER EXPLOSION! Zedd wystąpił jako jeden z headlinerów już 13 lipca na Stadionie we Wrocławiu.

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też