X Ambassadors

X Ambassadors

Pochodzący z miasta Ithaca w stanie New York zespół X Ambassadors wciąż zyskuje na popularności. Do ich największych przebojów należą "Jungle", "Renegades" oraz "Unsteady".  W skład "Ambasadorów" wchodzą bracia Sam i Casey Harris oraz Adam Levin.

X Ambassadors - informacje o zespole 

Założony w 2009 roku zespół po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Geffen Records w czerwcu 2015 roku ukazał się ich debiutancki album długogrający pod tytułem „VHS”. Pokrył się platyną w Stanach Zjednoczonych, a także złotem w Kanadzie i Polsce. Trafił na 7. miejsce listy Billboard 200. Z albumu pochodzą hity „Jungle”, „Renegades” oraz „Unsteady”. Znalazła się tam także piosenka „Fear”, nagrana z zespołem „Imagine Dragons” oraz „Low Life”, powstała we współpracy z brytyjskim wokalistą Jamie N Commons. X Ambassadors nagrali także utwór „Home” wraz z raperem Machine Gun Kelly i wokalistką Bebe Rexha. Ukazał się on w 2017 roku na ścieżce dźwiękowej filmu „Bright” produkcji Netflixa.

 

Mieli okazję kilkukrotnie współpracować z takimi gwiazdami muzyki jak Eminem, Zedd i Skylar Grey.  X Ambassadors koncerty daje na całym świecie, a dzięki niesamowitym umiejętnościom każdego z muzyków zawsze jest to niesamowite wydarzenie gromadzące liczne zastępy fanów zespołu. Ich piosenki można usłyszeć w radiach, a zwłaszcza tych nastawionych na muzykę rockową. Muzycy znani są z zaangażowania w liczne akcje mające na celu działania na rzecz równouprawnienia i ochrony praw człowieka. W 2017 członkowie zespołu ogłosili, że przekażą dochód z Mississippi Coast Coliseum Show na rzecz Unity Mississippi - organizacji charytatywnej LGBT. 

X Ambassadors w Polsce 

X Ambassadors w Polsce wystąpili w 2018 roku w warszawskim klubie Stodoła. Muzyka X Ambassadors skupia się głównie wokół rockowych brzmień, choć w ich piosenkach nieraz można usłyszeć popowe wstawki. W jednym z wywiadów X Ambassadors zadeklarowali, że są wyraźnie rockowi i mają niewiele cech powszechnie kojarzonych z zespołami indie.

 

X Ambassadors w Polsce zagrają już 7 marca 2022 roku w krakowskim klubie "Studio". Ich koncerty cieszą się ogromną popularnością przede wszystkim wśród nastoletniej publiczności. W czasie trasy planują przedstawić swój najnowszy album zatytułowany "The Beautiful Liar", na który składa się 16 utworów, a jedna z piosenek pod tytułem "Adrenaline" posiada - według niektórych - wyjątkowo mocny teledysk. Ponadto X Ambassadors koncerty 2022 roku planuje wykonać w kilku innych europejskich miastach takich jak Rosja, Ukraina, Litwa, Łotwa oraz Wielka Brytania.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

X Ambassadors
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/