Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Włodar

WłodarOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Włodar to dość nowa postać na polskiej rap scenie. Raper szybko jednak zyskał dużą sympatię ze strony młodych odbiorców, dlatego wypuszcza na rynek coraz więcej kawałków. Dzięki temu jego popularność rośnie z każdym kolejnym tygodniem, a w przyszłości z pewnością będzie o nim głośno. Najlepsze lata muzycznej kariery jeszcze przed nim.

Dotychczasowy dorobek muzyczny

Włodar jest przedstawicielem młodego pokolenia, dlatego jego dotychczasowy dorobek muzyczny nie jest zbyt okazały. Nie oznacza to jednak, że o raperze na polskiej rap scenie jest cicho. Sporą popularność przyniósł mu kawałek o nazwie "Się wjeżdża". Później było już tylko lepiej. Włodar zyskał szacunek wśród kolegów z branży, a dodatkowo wypuścił nowy numer "GPS Freestyle". Wiele wskazuje na to, że przed nim bardzo owocna kariera muzyczna, ale nie obejdzie się bez zaangażowania w tworzenie nowych projektów oraz samodyscypliny. Za produkcję obu wspomnianych wyżej kawałków zabrał się PEDRO.

Włodar jest z kolei reprezentantem Spółki ZOO i ściśle współpracuje z Frostim, Bersonem oraz Mario. O jego formę nie trzeba się martwić, ponieważ znajduje się w dobrych rękach, a bardziej doświadczeni koledzy z branży z pewnością zadbają o to, aby jego kariera potoczyła się właściwym torem i przyniosła mu wiele sukcesów. Kiedy można się ich spodziewać?

Już teraz Włodar jest dość rozpoznawalną postacią na rap rynku, ale z pewnością stać go na więcej. Przed nim jeszcze wiele lat udanej kariery i to od niego w dużej mierze zależy to, jak dużo z niej wyciągnie. Ma ogromny potencjał, ale jak wiadomo trzeba do tego dołożyć ciężką pracę, systematyczność i wrodzony talent. 

Powiązani artyści & współpraca

Rap kariera Włodara na poważnie ruszyła z miejsca dopiero kilkanaście/kilkadziesiąt miesięcy temu, ale już teraz wiadomo, że przedstawiciel Spółki ZOO jest ambitnym chłopakiem, który zmierza prosto do wyznaczonego celu. W związku z tym zdążył już współpracować z takimi artystami, jak: PEDRO, Berson, Mario, Frosti, Jankos, Skotar, Maszkin, Lewy BRD czy też Plus. 

Godne podkreślenia jest to, że raper interesuje się nie tylko szeroko pojętą muzyką, ale też dba o własne ciało i chętnie ćwiczy na siłowni. Aktywność fizyczna to dla niego wielka pasja, dlatego często trenuje, co jest dla niego jednym z najlepszych sposobów na zrelaksowanie się po ciężkiej pracy przy tworzeniu numerów oraz oderwanie się od codziennej rzeczywistości. 

Co raper stara się przekazać w swoich tekstach?

Głównie opowiada w nich o swoich zainteresowaniach (absolutnym numerem jest siłownia), a jego kawałki trafiają do zdecydowanie młodszych odbiorców, którzy tak jak on nie wyobrażają sobie swojego życia bez treningów na siłowni. To powiew świeżości na polskiej rap scenie, który spotkał się z dość dobrym odbiorem ze strony zagorzałych miłośników rapu.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Jakie są najpopularniejsze kawałki Włodara?
Zdecydowanie najpopularniejsze kawałki w kolekcji Włodara to numery pod tytułem "Się wjeżdża" oraz "GPS Freestyle". Włodar wystąpił oczywiście gościnnie w wielu innych numerach (m.in. u Bersona - "Top" i "Hakuna Matata"), ale najczęściej kojarzone są z nim te dwa wspomniane wyżej.
Z jakimi wytwórniami/projektami związany jest Włodar?
Włodar jest związany przede wszystkim z jedną kluczową wytwórnią, a mianowicie Spółką ZOO.
Z kim współpracuje Włodar?
Włodar mimo tego, że jego kariera muzyczna dopiero się rozwija, zdążył już współpracować z wieloma cenionymi artystami z rap branży. W tej grupie znaleźli się m.in.: Frosti, Jankos, Berson, Maszkin, Skotar, Mario, PEDRO, Plus oraz Lewy BRD. Ta lista z całą pewnością będzie się jeszcze powiększać.
Gdzie można się zapoznać z twórczością Włodara?
Jeśli chodzi o rap twórczość Włodara, można się z nią bezproblemowo zapoznać przede wszystkim na kanale SPÓŁKA ZOO na platformie YouTube (@SPZOO022), gdzie znajdują się jego dotychczasowe kawałki (również te gościnne).

Fani lubią też

Zobacz też