Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta The Stubs

The Stubs

The StubsOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Nazwa polskiego The Stubs oznacza tyle, co odcinek. Jest to zespół reprezentujący miasto stołeczne Warszawę. Jego członkowie wykonują muzykę, którą można zaliczyć do gatunku rock'n'roll. W jego skład wchodzi trzech utalentowanych twórców młodego pokolenia: Tomek Szkiela, Łukasz Dadas oraz Radek Sternicki.

The Stubs informacje o zespole

Zespół powstał nad podwalinach innej grupy muzycznej w 2010 roku i od tej pory udało im się wydać pięć płyt: 2011 – "The Stubs", 2012 – "Kill Yourself EP", 2013 – "Second Suicide", 2013 – "Golden Shower Of Hits" (kompilacja), 2014 – "Social Death By Rock’n’Roll".

 

Na miejsca koncertowania zespół The Stubs wybiera dość nietypowe, ale jednocześnie bardzo ciekawe miejsca. Grali m.in. w squatach, toaletach, niszowych klubach. Pojawili się także na kilku większych koncertach, gdzie za każdym razem udawało im się wywrzeć pozytywne wrażenie na słuchających. Zespół szturmem zdobywa również rynki zagraniczne. Grał w wielu europejskich i światowych miastach. Można go było zobaczyć na scenie w Hiszpanii, Niemczech, Belgii, krajach Skandynawii oraz Izraelu.

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn