Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta The Sherlocks

The Sherlocks

The SherlocksSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

miejsce powstania:
Bolton upon Dearne, Anglia
członkowie:
Kiaran Crook, Brandon Crook, Alex Procter, Trent Jackson,
dyscyplina:
Indie rock, alternative rock
byli członkowie:
Josh Davidson, Andy Davidson
social media:

Opis

Latem 2010 roku dwóch braci i dwóch ich kolegów z miasteczka Wath upon Dearne w Anglii stworzyło zespół, który na początku grał tylko covery. Wkrótce zaczęli sami pisać teksty, aż wypuścili swój debiutancki singiel "Live for the Moment" w 2014 roku. Wtedy grupa The Sherlocks otworzyła sobie sobie drzwi do kariery.

The Sherlocks - informacje o zespole

Ich drugi singiel – "Escapade" – pojawił się dopiero po występie podczas Reading and Leeds Festival, który odbył się w 2015 roku. Grupa zagrała także na Dot to Dot Festival w Manchesterze w maju 2016 roku, a później znów na Reading and Leeds Festival. 

W 2016 roku podpisali kontrakt z Infectious Music, dzięki któremu w 2017 roku została wypuszczona limitowana edycja płyty winylowej "Will You Be There?". Znalazła się ona na Official UK Vinyl Singles Chart na pierwszym miejscu dokładnie 13 stycznia 2017 roku. Niedługo później pojawił się kolejny singiel – "Was It Really Worth?", który był na szczycie tej samej listy przebojów. 

W 2017 roku zespół nagrał także swój debiutancki album płytowy – "Live for the Moment". Niedługo później The Sherlocks wyruszyli w trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, Europie i USA. Mieli okazję także supportować Liama Gallaghera podczas jego trasy. 

W 2019 roku pojawiła się ich kolejna płyta, po której grupa miała wyruszyć w trasę koncertową. Udało im się zagrać kilka koncertów w Wielkiej Brytanii na początku 2020 roku, zanim nadeszły restrykcje i ograniczenia związane z wybuchem pandemii. Przez to wydarzenie dwóch muzyków opuściło grupę, ale zostali szybko zastąpieni przez nowych członków zespołu, którzy wzięli udział w nagraniach do kolejnej płyty. 

W 2023 roku zespół wypuścił płytę "People Like Me And You", po której zaplanowali trasę koncertową. W Wielkiej Brytanii bilety rozeszły się w mgnieniu oka. 

The Sherlocks – dyskografia

Grupa ma na swoim koncie m.in.:

 • singiel "Live for the Moment" (2017 rok),
 • płytę "Live for the Moment" (2017 rok),
 • singiel "Will You Be There?" (2017 rok),
 • singiel "I’ve Gotta Be Me" (2019 rok),
 • EP-kę "Waiting" (2019 rok),
 • płytę "Under Your Sky" (2019 rok),
 • singiel "End of the Earth" (2021 rok),
 • singiel "Games You Play" (2021 rok),
 • płytę "World I Understand" (2022 rok),
 • singiel "The Night" (2022 rok),
 • singiel "Don’t Let It Out" (2023 rok),
 • singiel "People Like Me & You" (2023 rok),
 • płytę "People Like Me & You" (2023 rok).

Zdjęcie dzięki uprzejmości Live Nation

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Które albumy zespoły The Sherlocks były notowane?
Album "Live for the Moment" znalazł się na 6. miejscu w Wielkiej Brytanii, "Under Your Sky" na 20. miejscu, a "World I Understand" na 9. miejscu.
Kto należy do grupy The Sherlocks?
W skład zespołu wchodzą: Kiaran Crook (wokal, gitara), Brandon Crook (perkusja), Alex Procter (gitara) i Trent Jackson (basista). Z grupy odeszli Josh i Andy Davidson.
Jakie są najlepsze piosenki zespołu The Sherlocks?
Ich najczęściej słuchane piosenki to "Chasing Shadows” (ponad 6 milionów odsłuchań na Spotify), "Falling" oraz "Live for the Moment”. Rozpędu nabierają także "Sirens" i "Remember All The Girls".

Fani lubią też

Zobacz też