Bring Me the Horizon

Bring Me the Horizon

Bring Me the Horizon to angielski zespół rockowy założony w 2004 roku w Sheffield. Jego obecny skład tworzą: wokalista Oliver Sykes, basista Matt Kean, gitarzysta Lee Malia, perkusista Matt Nicholls oraz klawiszowiec Jordan Fish.

Bring Me the Horizon - informacje o zespole 

Zadebiutowali w 2006 roku albumem pod tytułem „Count Your Blessings”, utrzymanym w klimacie deathcore. Do utworów „Pray for Plagues” oraz „For Stevie Wonder's Eyes Only (Braille)” nakręcono teledyski.

Druga płyta - Suicide Season”, wydana w listopadzie 2008 roku przeszła w styl metalcore.

Trzeci krążek - „There Is a Hell, Believe Me I've Seen It. There Is a Heaven, Let's Keep It a Secret.” ukazał się w 2010 roku. Trafił na 17. miejsce najpopularniejszych albumów w Stanach Zjednoczonych – Billboard 200 i zebrał wiele pozytywnych recenzji.

 

Czwarta płyta pod tytułem „Sempiternal” z kwietnia 2013 roku pokryła się złotem w Stanach, Wielkiej Brytanii i Australii. Znalazła się na 11. pozycji notowania Billboard 200.

Piąty krążek Bring Me the Horizon - „That's the Spirit”, wydany w 2015 roku osiągnął podobne wyniki sprzedażowe, a ponadto pokrył się złotem również w Polsce. Najnowsza płyta grupy - „Amo” ukazała się w styczniu 2019 roku. Pochodzą z niej single takie jak „Wonderful Life” czy „Mantra”.

Bring Me the Horizon w Polsce 

Bring Me the Horizon w Polsce wystąpił kilkukrotnie, w tym w 2016 roku w klubie Stodoła.  Brytyjski zespół Bring Me The Horizon jest dość popularny w Polsce. Do tej pory muzycy BMTH zagrali nad Wisłą sześć razy. Ostatni raz było to w 2016 roku, podczas Festiwalu Woodstock (w Kostrzynie nad Odrą). Zespół Bring Me The Horizon zagra w 2022 roku w Gliwicach. Przedsprzedaż biletów na to wydarzenie rusza już 13 października 2021 roku.

 

Bring Me The Horizon ogłosiła swoją trasę koncertową w 2022 roku po Europie. W jej ramach tej trasy kapela zawita także do Polski i 18 lutego 2022 roku zagrają w Arenie Gliwice. Jako support zaprezentują się także formacje, takie jak: Poorstacy, A Day To Remember oraz Lorna Shore.

 

Źródło zdjęcia: Wikipedia, CC-BY-SA 3.0

Bring Me the Horizon - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Bring Me the Horizon wystąpi w: Gliwicach
  • Bring Me the Horizon jest brytyjskim zespołem muzycznym, który został założony w Sheffield w 2004 roku.
  • Zespół Bring Me the Horizon tworzy muzykę z pogranicza gatunków takich jak deathcore, grindcore, heavy metal czy indie rock.
  • Obecnymi członkami zespołu Bring Me the Horizon są Matt Kean, Lee Malia, Matt Nicholls, Oliver Sykes oraz Jordan Fish.
  • Pierwszym albumem zespołu Bring Me the Horizon jest "Count Your Blessings", którego premiera miała miejsce 30 października 2006 roku. Album utrzymany jest w stylistyce deathcore'u.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Bring Me the Horizon
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Bring Me the Horizon BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Gliwice
06.02.2023
poniedziałek, 18:00
Arena Gliwice
sprawdzanie dostępności
od 179 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Gliwice
6.02.2023, wjazd od 14:00
sprawdzanie dostępności
od 15 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/