Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Artysta Steve Aoki

Steve Aoki

Sprawdź wydarzenia
Steve AokiOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Okrzyknięty najlepszym amerykańskim DJ-em w plebiscycie DJ Times, Steve Aoki to twórca z pogranicza gatunków electro house, dubstep i progressive house, a także jeden z najbardziej charakterystycznych artystów świata muzyki elektronicznej o elektryzującej osobowości. Jego twórczość to już nieodzowna część największych imprez na całym świecie. Hity „Just Hold On”, „Boneless”, „Azukita” i genialne produkcje z udziałem światowych gwiazd, takich jak: Linkin Park, Dimitri Vegas, Willi William, czy Fall Out Boy to tylko część ogromnego dorobku artysty!

Aoki od lat zajmuje miejsce w pierwszej 10. najlepszych DJ-ów plebiscytu DJ MAG. Na szczyt rankingów amerykańskich dotarł już w 2015 roku, kiedy DJ TIMES przyznało mu prestiżowe pierwsze miejsce. 

Może pochwalić się 5 albumami studyjnymi i właściwie niekończącą się listą remiksów. Za album "Wonderland" zdobył nominację do nagrody Grammy w kategorii Best Electronic/Dance Album w 2013 roku. Steve Aoki koncertuje na największych festiwalach świata, takich jak: Tomorrowland, Ultra Music, Coachella czy Electric Daisy. Jest też znanym i lubianym rezydentem najbardziej prestiżowych klubów Las Vegas i Ibizy. Corocznie daje ponad 250 niezwykle energicznych setów, a jego potężne trasy koncertowe obiegają cały świat.

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też