Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Artysta Steel Panther

Steel Panther

Steel PantherOpisWydarzeniaSteel Panther - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Steel Panther podtrzymuje najlepsze tradycje glam metalu. Chwytliwe, energetyzujące utwory, mocno kampowy image i teksty poruszające typowo rock’n’rollowe tematy są znakiem rozpoznawczym zespołu. Steel Panther niczego nie bierze na poważnie. Grupa bawi się rockową i metalową konwencją. Prezentuje publiczności przerysowane postaci sceniczne i pełne humoru opowieści. Z powodzeniem parodiuje styl i muzykę heavy metalową lat 80.

Podczas swojej kariery zespół Steel Panther uświetnił swoją obecnością wydarzenia takie jak Download Festival czy koncerty Aerosmith, Alter Bridge i Stone Sour. Członkowie kapeli kochają heavy metal i kontakt z publicznością. Wokalista Michael Starr, gitarzysta Satchel oraz perkusista i klawiszowiec Stix Zadinia tworzą zespół Steel Panther. Koncerty grupy zorganizowane w nadchodzącym czasie będą okazją do poznania nowego basisty, który zastąpił Lexxi Foxxa. Bilety pozwalające na udział w wydarzeniach są dostępne w sprzedaży.

Steel Panther – koncerty

Wszystkie grane przez Steel Panther koncerty zapewniają moc niezapomnianych wrażeń. Publiczność zgromadzona pod sceną szaleje, dając się porwać heavy metalowej energii. Muzycy zabierają fanów w czasy długich, obficie spryskanych lakierem włosów, bandan, kolorowych koszul, skórzanych kurtek i spandeksowych legginsów. Zorganizowane przez Steel Panther koncerty są jak podróże wehikułem czasu do lat 80. To bombastyczne, sentymentalne pokazy, przepojone bezkompromisowym stylem glam. Występy muzyków pozwalają oderwać się od szarej rzeczywistości i uwolnić umysł. Śmiech, taniec i dobra zabawa to elementy obowiązkowe każdego z koncertów.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Steel Panther - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Steel Panther?

Miejscowości, w których Steel Panther wystąpi w najbliższym czasie: Wrocław.

Jakie albumy wydał dotychczas zespół Steel Panther?
W dyskografii Steel Panther znajduje się 5 albumów studyjnych. Debiutancki krążek wydany w 2009 roku to Feel the Steel. Kolejnymi płytami zespołu są Balls Out, All You Can Eat, Lower the Bar oraz Heavy Metal Rules. Zaplanowane przez Steel Panther koncerty 2022 będą okazją do usłyszenia na żywo materiału z najnowszego albumu.
Jaką muzykę tworzy zespół Steel Panther?
Steel Panther wykonuje szeroko rozumiany heavy metal oraz rock. Jego muzykę charakteryzują humorystyczne teksty i nostalgiczne nawiązania do czasów glam metalu.
Kiedy zaczęła się kariera zespołu Steel Panther?
Zespół został założony w 2000 roku i pochodzi z Los Angeles. Muzycy zaczynali od występów w klubach, podczas których parodiowali metalowe przeboje lat 80. Dawniej kapela koncertowała pod nazwami Metal Shop i Metal Skool, lecz artyści postanowili zmienić nazwę formacji na Steel Panther i podpisać kontrakt z Republic Records.

Fani lubią też

Zobacz też