Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Robert Ostolski

Robert Ostolski

Robert Ostolski OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Robert Ostolski to urodzony w 1970 roku w Myśliborzu – polski aktor filmowy, telewizyjny, teatralny i dubbingowy. W 1995 rok został absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie z filią we Wrocławiu.

Rozwój kariery aktorskiej Roberta Ostolskiego

Robert Ostolski jest aktorem Teatru Ochoty w Warszawie. Wcześniej występował też w teatrach takich jak: Lubuski w Zielonej Górze, im. Stefana Żeromskiego w Kielcach, a także w Nowym w Łodzi W serialu Ranczo był dublerem aktora Cezarego Żaka w scenach, w którym aktor grał dwie postacie – księdza i wójta. Oprócz tego w  serialu wcielał się rolę Winieckiego.

 

Robert Ostolski występował w wielu filmach i serialach należą do nich między innymi filmy takie jak Torowisko, Rób swoje, ryzyko jest twoje, Pornografia, Plac Zbawiciela, Ja wam pokażę, Enen czy Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej. Seriale z jego udziałem to Klan, Złotopolscy, Na dobre i na złe czy w rytmie serca. Jest również aktorem dubbingowym, użyczył swój głos postaciom z filmu animowanego Pokemon.

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też