Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Artysta Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej

Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej

Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej jest muzycznym ambasadorem Straży Granicznej w kraju i za granicą.

Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej - informacje

Grupa występowała na licznych międzynarodowych festiwalach muzycznych m.in. w Niemczech, Belgii, Danii, Słowacji, Włoszech, Węgrzech, Szwecji, Szwajcarii, Norwegii, Ukrainie, Litwie, Białorusi, Czechach, Francji, Holandii, Szkocji, Anglii, Norwegii oraz w Stanach Zjednoczonych.

 

Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej  jest reprezentantem Straży Granicznej w czasie najważniejszych uroczystości państwowych i okolicznościowych. Na scenie wykonuje muzykę operową, operetkową, musicalową oraz rozrywkową. Swoim patriotycznym repertuarem podtrzymuje tradycje narodowe oraz przedstawia z muzycznym rozmachem bogatą historię polskości. Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej od lat promocje Polskę na całym świecie.

 

Jest swoistym kierunkowskazem dla wielu młodych adeptów sztuki artystycznej w kraju i za granicą.Wielokrotnie uhonorowana nagrodami i wyróżnieniami. W dorobku zespołu znajdują się nagrania kilkunastu płyt CD z muzyka klasyczną, regionalną i rozrywkową.

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też