Moderat

Moderat

Moderat to wywodzące się z Berlina trio producenckie. Formacja założona została 2002 roku przez Sasche Ringa oraz Gernota Bronserta i Sebastiana Szarego. Ich debiutanckim wydawnictwem była EP-ka Auf Kosten Der Gesundheit, która wydana została w 2003 roku.

O zespole Moderat

Trudno w ostatnich latach chyba o przykład bardziej spektakularnego sukcesu na europejskiej scenie elektronicznej niż Moderat. Zespół założony w 2002 roku przez trzech berlińczyków – Saschę Ringa, Sebastiana Szarego i Gernota Bronserta dość szybko wydał debiutancką epkę, by zamilknąć na 6 kolejnych lat! Powody decyzji była dwa. Macierzyste składy muzyków właśnie zaczynały przebijać się do szerszej świadomości – Ring działał pod pseudonimem Apparat, a Szary i Bronsert rozwijali karierę jak duet Modeselektor. Drugą kwestią był problem z przeniesieniem studyjnego materiału na poziom występów live, a zgodnie uznali, że nie chcią statycznych show z laptopami.

 

Niespodziewany powrót projektu Moderat w 2009 roku stał się właściwie początkiem. Z nazwą zetknęli się zupełnie nowi słuchacze, „wychowani” na sukcesach Apparata i Modeselektora i zaciekawieni próbą połączenia ich muzycznych światów. Wydany w kwietniu 2009 roku album „Moderat” okazał się bezbłędną próbą odświeżenia gatunku IDM i minimal techno z melodyjnością kompozycji opartych na charakterystycznym głosie Ringa. Całości towarzyszyła oprawa wizualna opracowana przez Pfadfinderei, robiąca ogromne wrażenie zwłaszcza podczas koncertów Moderata, które wreszcie znalazły odpowiednią formułę i technologię. Część trasy promującej debiut Moderat spędzili u boku Radiohead (grupa od samego startu wspierała berlińskie trio, zapraszając ich również do remixowania swoich nagrań).

 

Przy okazji premiery pierwszego albumu Moderat nie określali jasno swojej przyszłości. Dlatego „supergrupa” mogła być jednorazowym zrywem muzycznej przyjaźni jak i równoprawnym projektem, rozwijającym się w kolejnych latach. Dziś wiemy, że wygrała ta druga opcja. W 2013 roku ukazał się płyta „II”, a wiosną ubiegłego roku zamykająca trylogię „III”. Wszystkie trzy albumy stanowią zamkniętą całość, nie do pomylenia z twórczością innych wykonawców.  Jednocześnie łatwo wyłapać na tych trzech płytach rozwój zespołu, nowe pomysły i przenoszenie poszczególnych akcentów w bogactwie ich dźwięków. Najpełniej widać to podczas występów, dlatego gwarantujemy, że w tym roku nie zobaczycie w „żywej” elektronice niczego lepszego!

Koncerty Moderat

Koncerty Moderat cieszą się dużą popularnością wśród licznych fanów zespołu. Wydarzenia z ich udziałem to za każdym razem wiele pozytywnej energii, którą przekazują zebranej publiczności ze sceny.

 

Moderat - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Moderat wystąpi w: Warszawie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Moderat
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Moderat BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Warszawa
11.12
niedziela, 20:00
Hala COS Torwar
sprawdzanie dostępności
od 145 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/