Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta MC LowQui

MC LowQui

MC LowQuiOpisWydarzeniaMC LowQui - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

MC o umiejętnościach kompletnych, czyli LowQui, jest autorem tekstów i animatorem publiczności. Uważany przez wielu za MC stworzonego dla DJ-ów, posiada umiejętności czytania nastroju tłumu, wyczuwania miksów i ułatwiania przenoszenia energii pomiędzy DJ-em a publicznością, które są bezkonkurencyjne. Teraz, w drugiej dekadzie swojej ścieżki muzycznej, LowQui wyróżnił się na skalę globalną jako MC wybierany przez najlepszych – na tej liście są m.in. Goldie, S.P.Y, Andy C, DJ Marky, dBridge, Black Sun Empire, Skream, Benga, Storm i wielu innych.

 

LowQui jak nikt inny przełamuje barierę pomiędzy artystą, a słuchaczem. Jego podróż przez breakbeat i drum & bass rozpoczęła się już za czasów brytyjskiej sceny hardcore, kiedy pojawiające się połamane dźwięki opanowały angielskie kluby. Zainspirowany lirycznie zmieniającym się obliczem otaczającego go miasta, LowQui wypracował swój własny styl, aby przenieść na parkiet teksty pobudzające do tańca.

 

Wielu ludzi, którzy znają Brytyjczyka pod pseudonimem LowQui, nie zdaje sobie jednak sprawy, że jest on również fotografem publikującym swoje prace jako Chelone Wolf. „Jestem człowiekiem skupiającym się na dwóch kreatywnych, bardzo lubianych przeze mnie kierunkach - muzyce i fotografii. Są to różne formy sztuki, które na szczęście co jakiś czas krzyżują ścieżki. Na scenie z mikrofonem jestem inną osobą niż wtedy, gdy jestem za obiektywem na sesji zdjęciowej, ponieważ poszczególne role wymagają różnych technik i umiejętności. Jeśli ktoś zna mnie jako MC LowQui to bardzo się cieszę. Może pewnego dnia dowiedzą się o mojej fotografii publikowanej jako Chelone Wolf i na odwrót – ktoś, kto lubi moje zdjęcia, może zainteresuje się moją twórczością jako MC”.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

MC LowQui - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi MC LowQui?

Miejscowości, w których MC LowQui wystąpi w najbliższym czasie: Łódź.

Fani lubią też

Zobacz też