Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfame-mmaaudioriversun-festival
Home Artysta Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski

Sprawdź wydarzenia
Mariusz PudzianowskiSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

wiek:
47 lat
data urodzenia:
07.02.1977
miejsce urodzenia:
Biała Rawska
dyscyplina:
karate kyokushin, boks, MMA
social media:

Opis

Mariusz "Pudzian" Pudzianowski - kariera

Mariusz Pudzianowski (12-6, 5 KO, 2 Sub) debiutował w MMA podczas gali KSW 12. Od tamtej pory pięciokrotny mistrz świata Strongman pokonał w białym ringu i okrągłej klatce KSW między innymi Boba Sappa, Seana McCorkle'a, Oliego Thompsona, Pawła Nastulę, Rollesa Gracie, Popka Monstera i Tyberiusza Kowalczyka. Ostatnio, na KSW 40 w Dublinie „Pudzian” zmierzył się z mocno bijącym Jayem Silvą i pokazał, że wciąż jest w stanie robić spore postępy w swojej grze. Po trzech rundach wyniszczającego boju z zawodnikiem z Angoli, zawodnik z Białej Rawskiej mógł cieszyć się z wygranej na kartach punktowych.

 

 

Kategorie:sportowcy

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy urodził się Mariusz Pudzianowski?
Mariusz Pudzianowski, urodzony 7 lutego 1977 roku w Białej Rawskiej, jest polskim zawodnikiem MMA, wcześniej utytułowany strongman oraz rugbysta.
Jak rozpoczynała się kariera Mariusza Pudzianowskiego?
Mariusz Pudzianowski rozpoczął treningi siłowe, będąc w szkole podstawowej. W wieku 16 lat brał udział w mistrzostwach Polski w wyciskaniu sztangi leząc. W tej dziedzinie jest czterokrotnym mistrzem Polski.
Kiedy Mariusz Pudzianowski zadebiutował w zawodach "Strongman"?
Jego pierwszy występ w zawodach Strongman miał miejsce 1 maja 1999 roku podczas konkursu w Płocku. Mariusz Pudzianowski jest pierwszym i dotychczas jedynym Polakiem, który zdobył tytuł Najsilniejszego Człowieka Świata.
Jak Mariusz Pudzianowski rozpoczął karierę w MMA?
Po zakończeniu kariery jako Strongman, Mariusz Pudzianowski rozpoczął treningi MMA. 11 grudnia 2009 roku na gali KSW 12 stoczył debiutancką walkę z pięściarzem Marcinem Najmanem. Mariusz wygrał walkę przez nokaut w 43. sekundzie walki.
Czy Mariusz Pudzianowski występował w telewizji?
Mariusz Pudzianowski był uczestnikiem siódmej edycji programu rozrywkowego TVN "Taniec z gwiazdami" w 2008 roku oraz pierwszego sezonu programu Polsatu "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje" w 2010 roku. Był także jurorem programu "The Brain. Genialny umysł" w 2017 roku.

Fani lubią też

Zobacz też