Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingspotkanko

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Artysta Marcin Dubiel

Marcin Dubiel

Marcin DubielOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Marcin Dubiel to znany polski influencer, który swoją karierę rozpoczął w młodym wieku. Powoli zdobywał coraz większe rzesze fanów, zwiększając swoją popularność. W 2019 roku został członkiem Teamu X, a od 2020 roku uczestniczy w walkach MMA w federacji FAME MMA.

Początki Marcina Dubiela

Marcin Dubiel urodził się 26 października 1996 roku w Tychach. Już jako nastolatek nagrywał proste filmy, które umieszczał w serwisie YouTube. Choć nie od razu stały się one popularne, z biegiem czasu zdobywały coraz większą liczbę widzów. Wchodząc w dorosłość, Dubiel miał już na swoim koncie miliony odsłon oraz taką liczbę followersów, która pozwalała mu na życie z influencingu. Nie spoczął jednak na laurach.

Marcin Dubiel - rozwój kariery

Jeszcze szybszy rozwój kariery Marcina nastąpił, kiedy zaczął robić tzw. crossy. Są to filmy polegające na występach gościnnych znanych influencerów, dzięki czemu dowiaduje się o nich jeszcze większa liczba osób. Takie video Dubiel nagrywał między innymi ze Stuartem Burtonem, znanym w Internecie jako Stuu. Znajomość obu panów szybko przerodziła się w przyjaźń, której efektem był Team X - jeden z największych projektów w Polsce. W jego ramach kilku influencerów (w tym także Kacper Błoński, Julia Kostera, Lexy Chalin czy później Michał Gała oraz Natsu) zamieszkali w willi pod Warszawą, aby tworzyć wspólny content.

Team X bardzo szybko stał się popularny. Znane nazwiska oraz charyzmatyczne postaci sprawiły, że w krótkim czasie zaczął generować miliony odsłon. W pewnym czasie był na ustach całego internetowego środowiska. Kłótnie pomiędzy członkami grupy wkrótce jednak sprawiły, że Team X się rozpadł już po kilku miesiącach. Powodem miały być nieporozumienia, z czego największym zdawało się być to Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim.

Po rozpadzie Teamu X Marcin Dubiel nie zniknął jednak z Internetu. Dalej nagrywał filmy, tym razem jednak z innymi znajomymi. Zaangażował się także w walki w ramach federacji FAME MMA.

Dokonania i sukcesy Marcina Dubiela

Pierwsza walka Marcina Dubiela w ramach FAME MMA odbyła się w listopadzie 2020 roku. To właśnie wtedy zmierzył się z Kacprem Błońskim, z którym wówczas miał bardzo duży konflikt tuż po rozpadzie Teamu X. Podczas konferencji zapowiadających galę między panami dochodziło do ostrej wymiany zdań. To sprawiło, że ich pojedynek w oktagonie śledziły tysiące osób. Ostatecznie zwyciężył Kacper Błoński.

Pomimo porażki Marcin Dubiel niecały rok później ponownie szedł do oktagonu. Tym razem zmierzył się z Cezarym Nykielem (znany jako Czaro z Team X2), a później Wojciechem Przeździckim. Obie walki wygrał. Ponownie został pokonany dopiero w 2022 roku w pojedynku z Albertem Simao.

W międzyczasie Kacper Błoński również odbywał kolejne zwycięskie walki w ramach FAME MMA. Choć na początku nic nie wskazywało na jego rewanż z Dubielem, to ostatecznie obaj influencerzy ponownie znaleźli się w oktagonie w 2022 roku. Zdecydowali się wówczas na walkę bez limitu czasowego, która była znacznie bardziej wymagająca niż klasyczny sport MMA. Tym razem Marcin Dubiel wyszedł z tego starcia zwycięsko.

W tym samym roku Marcin Dubiel odbył także pojedynek z Mateuszem Trąbką (znanym jako Tromba z EKIPY) oraz w kolejnym - z Jarosławem Jarzębkowskim. Ponownie obie walki skończyły się zwycięstwem Marcina Dubiela.

Kategorie:infuencerzyzawodnicy MMA

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Ile lat ma Marcin Dubiel?
Marcin Dubiel urodził się w 26 października 1996 roku, a więc w 2023 roku skończy 27 lat.
Ile wzrostu ma Marcin Dubiel?
Marcin Dubiel ma 183 cm wzrostu.
Skąd pochodzi Marcin Dubiel?
Marcin Dubiel urodził się w Tychach, czyli miejscowości położonej w województwie śląskim, jednak aktualnie mieszka w Warszawie.
Czy Marcin Dubiel ma dziewczynę?
Marcin Dubiel jest w związku z Natalią Kaczmarczyk, znaną także w Internecie jako Natsu.
Z kim bił się Marcin Dubiel na FAME MMA?
Marcin Dubiel bił się na galach FAME MMA dwukrotnie z Kacprem Błońskim, a ponadto jednokrotnie z Cezarym Nykielem, Wojciechem Przeździckim, Alberto Simao, Mateuszem Trąbką oraz Jarosławem Jarząbkowskim.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn