Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Artysta Keith Urban

Keith Urban

Keith Urban OpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Keith Urban to urodzony 1967 Nowej Zelandii australijski piosenkarz country, gitarzysta, oraz zdobywca dwóch nagród Grammy. Prywatnie mąż aktorki Nicole Kidman.

Keith Urban koncert online

Keith Urban zorganizował koncert online, podczas którego zaprezentował swoje przeboje. Podczas występu towarzyszyła muz żona. Artysta włączył się do akcji #stayathome, w Polsce znanej jako #zostańwdomu. Stream koncertu zdobył wiele pozytywnych komentarzy. Fani dziękowali mu również za to, że wspiera ich w tym czasie.

 

Informacje o Artyście

Wychowywał się w Australii, niedaleko Brisbane. W wieku sześciu lat rozpoczął naukę gry na gitarze, a w wieku ośmiu zaprezentował pierwszy koncert. W 1992 roku przeprowadził się do Stanów, żeby w celu zaprezentowana swoją muzykę tamtejszej publiczności.

 

Po kilku latach koncertowania podpisał kontrakt z wytwórnią Capitol Records. W tym czasie wydał trzy albumy solowe, które wydał sprzedano w 5 milionach egzemplarzy w trzech tylko krajach: USA, Kanadzie i Australii. W 2002 roku wydał album Golden Road (zawiera przeboje Somebody Like You, Song for Dad...), w 2004 roku Be Here (znany singiel Days Go By).

 

Został również okrzyknięty przez Magazyn Country Weekly  za "najseksowniejszego mężczyznę w muzyce country". 25 czerwca 2006 roku poślubił w Australii słynną aktorkę Nicole Kidman, której zadedykował piosenkę Once in a Lifetime, promującą krążek Love, Pain & the Whole Crazy Thing z listopada 2006 roku. W roku 2007 odbył światowe tournée (miasta amerykańskie, Anglia, Niemcy, Australia).

 

 

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też