Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejjuwenalia-bialystokdawid-podsiadlo
Home Artysta Kavabanga Depo & Kolibri

Kavabanga Depo & Kolibri

Kavabanga Depo & KolibriSzczegółyOpisWydarzeniaKavabanga Depo & Kolibri - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

data powstania:
19.05.2012
miejsce powstania:
Charków, Ukraina
dyscyplina:
Zespół hip-hopowy
social media:

Opis

Kavabanga Depo & Kolibri to utworzony 19 maja 2012 roku w Charkowie (Ukraina) hip-hopowy zespół muzyczny. Raperzy dołożyli wszelkich starań, aby usłyszała o nich cała Europa i ten cel udało im się osiągnąć już po kilku latach od momentu, w którym zdecydowali się założyć grupę.

Do zespołu, dla którego absolutnym numerem jeden jest rap należą Roman (Roma) Manko - Depo, Dmytro (Dima) Lelyuk - Kolibri oraz Alexander (Sasha) Plisakin – Kavabanga.

Styl

Przebojowość, nowatorskie brzmienia, klasyczna wersja europejskiego hip-hopu oraz przeciwstawianie się ogólnie przyjętym normom, które nie zawsze kojarzą się z czymś pozytywnym – czyj to opis? Oczywiście zespołu Kavabanga Depo & Kolibri! Jeśli ktoś chciałby posłuchać autentycznych i pełnych rozmaitych refleksji tekstów, ma ku temu doskonałą okazję. Wystarczy przesłuchać któryś z ich rap kawałków.

Debiutancki album od hip-hopowej grupy z Charkowa

Na spektakularny debiut w wykonaniu hip-hopowej grupy z Charkowa wcale nie trzeba było długo czekać. Już w 2014 roku ukazała się ich pierwsza płyta o nazwie „Самовыдуманный рай” z kawałkami „Осколки”, „Влюбийство” czy też „Медленно”.

Kolejne krążki i hity

2014 rok był dla hip-hopowego zespołu niezwykle pracowity, ponieważ raperzy wypuścili jeszcze inny krążek - „Бесконечный Шум”. Potem hip-hopowe środowisko zostało "obdarowane" kilkoma innymi płytami:

  • „KDKin” – 2015 – m.in. z numerami „C’est La Vie” i „Say Goodbye”,
  • „Иди С Нами” – 2016 – trzynaście utworów,
  • „18+” – 2016 – dziesięć kawałków, w tym m.in. „18+”,
  • „Зачем нам звёзды” – 2017 – z utworem „8-00”,
  • „Зачем нам звёзды, Pt. 2” – 2018 – dziesięć numerów,
  • „911” – 2019,
  • „Зачем нам звёзды, Pt. 3” – 2022 – z kawałkiem „Рассвело”.

Miłośnicy rapu mają na swoim koncie również takie utwory, jak: „Hennessy”, „3opi”,„Memories”, „Таблетка”, „Фиолетово”, „Колибри” czy też „Sometimes”.

Współprace & koncerty

W większości przypadków hip-hopowa grupa z Charkowa pracuje na własny rachunek, lecz niekiedy decyduje się na współprace z innymi artystami. Dima, Sasha oraz Roma współpracowali już z takimi postaciami, jak: Sasha MiLE, RASA, LXE, RAJA, HOMIE, Kartvelli, Nebezao, HENSY, Miyagi, NaCl oraz Mekhman.

Gdzie koncertowali już raperzy wchodzący w skład hip-hopowego trio Kavabanga Depo & Kolibri? Chociażby w Lublinie, Bydgoszczy, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu oraz Krakowie. Jak widać lubią polską publiczność.

Kategorie:hip hop i rap

Wydarzenia

Kavabanga Depo & Kolibri - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Kavabanga Depo & Kolibri?

Miejscowości, w których Kavabanga Depo & Kolibri wystąpi w najbliższym czasie: Szczecin, Łódź.

Gdzie i kiedy założono grupę Kavabanga Depo & Kolibri?
Hip-hopowa grupa Kavabanga Depo & Kolibri została założona 19 maja 2012 w Charkowie (Ukraina).
Jacy artyści występują w zespole Kavabanga Depo & Kolibri?
W hip-hopowym zespole Kavabanga Depo & Kolibri znajdują się trzy osoby: Depo (Roman „Roma” Manko), Kavabanga (Alexander „Sasha” Plisakin) oraz Kolibri (Dmytro „Dima” Lelyuk).
Z jakich utworów znana jest grupa Kavabanga Depo & Kolibri?
Pochodząca z Charkowa grupa Kavabanga Depo & Kolibri jest znana m.in. z takich kawałków, jak: „3opi”,„Memories”, „Таблетка”, „Фиолетово”, „Колибри”, „Sometimes”, „Hennessy”, „8-00”, „C’est La Vie”, „Say Goodbye” czy też „Рассвело”.
Kiedy ukazał się pierwszy album grupy Kavabanga Depo & Kolibri oraz z jakimi artystami współpracowali już raperzy wchodzący w jej skład?
Pierwszy album od hip-hopowego trio ukazał się w roku 2014 i nosił nazwę „Самовыдуманный рай”. Potem były jeszcze takie krążki, jak: „Бесконечный Шум”, „KDKin”, „Иди С Нами”, „18+”, „Зачем нам звёзды”, „Зачем нам звёзды, Pt. 2”, „911” oraz „Зачем нам звёзды, Pt. 3”. Z grupą współpracowali już m.in. Mekhman, Miyagi, Kartvelli, RAJA, RASA, Nebezao, LXE, Sasha MiLE, NaCl, HENSY oraz HOMIE.

Fani lubią też

Zobacz też