Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Katie Markham

Katie Markham

Katie MarkhamSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

miejsce urodzenia:
Wielka Brytania
dyscyplina:
Piosenkarka pop, blues oraz soul
social media:

Opis

Katie Markham to brytyjska piosenkarka pop, soul oraz blues, która jest wielką miłośniczką największych przebojów Adele. Obdarzona niezwykłym głosem, muzyczną dojrzałością i swobodą interpretacji legendarnych utworów, dzięki czemu ma za sobą liczne grono wiernych fanów.

Trochę o samej artystce

Na uwagę zasługuje fakt, iż Katie z muzyką związana jest od dzieciństwa, co skrzętnie potem wykorzystała i znacząco rozwinęła swój talent wokalny oraz artystyczny. Świetnie czuje się zwłaszcza w wykonywaniu piosenek największych muzycznych gwiazd (coverach), a dodatkowo jest czołową postacią projektu „The Adele Songbook”.

Katie doskonale łączy ze sobą mocne i intensywne dźwięki z delikatnymi brzmieniami, umiejętnie „poruszając się” po zróżnicowanych utworach, niezależnie od tego, gdzie w danym momencie występuje. To właśnie to sprawiło, że publiczność w Wielkiej Brytanii oraz Europie po prostu ją pokochała. Katie świetnie poradziła sobie również w programie „X Factor”.

Hołd dla niesamowitej twórczości Adele

Jak najlepiej wyrazić swój podziw dla muzycznej twórczości ulubionej artystki? Oddając jej hołd pod postacią występowania na licznych koncertach i spektaklach, które są poświęcone samej gwieździe oraz jej najpopularniejszym utworom! To właśnie czyni Katie Markham i wychodzi jej to nad wyraz dobrze. Jedwabisty i kojący głos Katie Markham można usłyszeć m.in. w takich numerach, jak:

  • „Someone Like You”,
  • „To Be Loved”,
  • „Hello”,
  • „All I Ask”,
  • „Don’t You Remember”.

Występy

Wyjątkowe umiejętności wokalne i artystyczne Katie Markham pokazywała już w wielu różnych miastach, odwiedzając m.in. Portsmouth, Norwich, Stevenage, Mansfield czy też Norfolk.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kim tak właściwie jest Katie Markham?
Katie Markham to dobrze znana brytyjskiej publiczności piosenkarka (głównie pop, soul oraz blues), będąca jednocześnie kluczową postacią nietuzinkowego projektu „The Adele Songbook”. Doskonale odnajduje się w wykonywaniu coverów i jest wielką miłośniczką twórczości Adele.
Jakie utwory Adele wykonuje Katie Markham?
Katie Markham w trakcie dotychczasowej kariery wykonywała już wiele utworów Adele, w tym m.in.: „Someone Like You”, „Hello”, „All I Ask”, „To Be Loved” czy też „Don’t You Remember”.
W jakim programie muzycznym występowała Katie Markham?
Muzyczne umiejętności Katie Markham można było podziwiać w programie „X Factor”, w którym to brytyjska piosenkarka zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i zyskała spore grono fanów.

Fani lubią też

Zobacz też