Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Kamil Dominiak

Kamil Dominiak

Kamil DominiakOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2011). Uczestnik kursu Drama Summer School: Acting in Musical Theatre w Guildhall School of Music and Drama w Londynie.

 

Współpracuje z teatrami muzycznymi w całym kraju, występując w musicalach („Shrek” wg Williama Steiga w reż. Macieja Korwina, „The Rocky Horror Show” Richarda O’Briena w reż. Tomasza Dutkiewicza, „Jerry Springer – The Opera” Richarda Thomasa i Stewarta Lee w reż. Jana Klaty, „La Cage aux Folles” wg. Jeana Poireta w reż. Grzegorza Chrapkiewicza, „Nie ma Solidarności bez Miłości” Andrzeja Ozgi w reż. Macieja i Adama Wojtyszków).

 

Pracował w zespole wokalnym Teatru Rozrywki w Chorzowie („Sweeney Todd. Demoniczny golibroda z Fleet Street” Hugha Wheelera w reż. Andrzeja Bubienia). Na deskach Teatru Studio w Warszawie zagrał główną rolę – Wiktora w „Pannach z Wilka” wg Jarosława Iwaszkiewicza w reż. Mai Komorowskiej, a w warszawskim Teatrze Narodowym wystąpił w „Balladynie” Juliusza Słowackiego w reż. Artura Tyszkiewicza.

Współpracuje z Teatrem Scena STU w Krakowie („Wesele” Stanisława Wyspiańskiego w reż. Krzysztofa Jasińskiego).

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też