Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival
Home Artysta Jonas Brothers

Jonas Brothers

Jonas BrothersOpisWydarzeniaJonas Brothers - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

The Jonas Brothers to amerykański zespół pop rockowy założony w 2005 roku. Tworzą go bracia Kevin Jonas, Joe Jonas i Nick Jonas.

Zadebiutowali w 2006 roku albumem „It's About Time”. Druga płyta pod tytułem „Jonas Brothers” ukazała się rok później. Trafiła na 5. miejsce notowania Billboard 200 i pokryła się podwójną platyną w Stanach Zjednoczonych. Znalazły się tam między innymi single: „Hold On”, „SOS” oraz „When You Look Me in the Eyes”.

Międzynarodowy sukces przyniósł trzeci album - „A Little Bit Longer”, wydany w sierpniu 2008 roku. Promowały go single: „Burnin' Up”, „Lovebug” oraz „Tonight”. Wydawnictwo pokryło się złotem lub platyną w 11 krajach (w tym złotem w Polsce) i trafiło na pierwsze miejsce notowania Billboard 200.

Ostatni album grupy - „Lines, Vines and Trying Times” z czerwca 2009 roku ponownie znalazł się na szczycie listy Billboard 200. W latach 2013-2018 trio zawiesiło działalność, a bracia skupili się na karierach solowych. Owocem ich reaktywacji był singiel „Sucker”, wydany w marcu 2019 roku.

Bracia Jonas wystąpili w wielu produkcjach Disney Channel takich jak „Hannah Montana” czy „Camp Rock”.

Źródło zdjęcia: PAP

Wydarzenia

Jonas Brothers – pięć albumów w jedną noc. Szybki przekrój przez dyskografię

13.04.2024

PopPolecane

Jonas Brothers – pięć albumów w jedną noc. Szybki przekrój przez dyskografię

Jonas Brothers - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Jonas Brothers?

Miejscowości, w których Jonas Brothers wystąpi w najbliższym czasie: Kraków.

Kiedy powstał zespół Jonas Brothers?
Jonas Borthers jest amerykańskim zespołem muzycznym, który rozpoczął swoją działalność w 2005 roku. Zespół pochodzi z Wyckoff w stanie New Jersey.
Jaką muzykę tworzy zespół Jonas Brothers?
Jonas Brothers tworzy muzykę z pogranicza gatunków takich jak pop, teen pop oraz rock.
Kto wchodzi w skład zespołu Jonas Brothers?
Członkami zespołu Jonas Brothers są bracia Nick, Joe oraz Kevin Jonas.
Jaki był pierwszy album zespołu Jonas Brothers?
Pierwszy, debiutanckim albumem zespołu Jonas Brothers jest "It's About Time", który miał swoją premierę 8 sierpnia 2006 roku. Album zajął 91. miejsce na liście Billboard 200 i sprzedał się w nakładzie 62.000 kopii w USA.
Jaki jest ostatni utwór, wydany przez zespół Jonas Brothers?
Ostatnim utworem Jonas Brothers jest "X", którego premiera miała miejsce 15 maja 2020 roku. Teledysk do utworu "X", który również pojawił się w maju obecnie liczy 6,8 miliona wyświetleń na serwisie YouTube.

Fani lubią też

Zobacz też