Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Inne XV Jubileuszowa Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem

XV Jubileuszowa Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem

Organizator: AGENCJA ARTYSTYCZNA ART PROJEKT

Opis

Opis

W tym roku w andrzejkowy weekend spotkamy się z Państwem już po raz piętnasty! Doczekaliśmy się pięknego Jubileuszu, który uczcimy bardzo hucznie wraz z Państwem. Już 27 listopada w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca wystąpią wszystkie największe gwiazdy śląskiej sceny muzycznej, które są z nami od początku. Nie zabraknie też muzycznych nowości oraz znakomitych gości specjalnych! XV Jubileuszowa Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem bilety już w sprzedaży.

XV Jubileuszowa Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem artyści

Jacek Silskipolski Julio Iglesias, obiekt westchnień wielu Pań, uwodzący wspaniałym głosem.

 

Happy Jędrowski Showbez niego nie może się odbyć żadna śląska biesiada, ani żaden prawdziwy śląski koncert. Wspaniały showman, charyzmatyczny Artysta, który rozgrzeje każdą publiczność.

 

Mirek Szołtyseknie odcina się od swoich korzeni, a Śląsk promuje najlepiej, jak potrafi. Na scenie występuje już ponad 30 lat! Charyzmatyczny i uwielbiany.

 

Claudia i Kasia Chwołkadwie piękne i wspaniałe Panie, które nie są siostrami. Skromne, ale bardzo uzdolnione. Mama i córka od lat tworzą wspaniały duet!

 

Karpowicz Family – Nieść ludziom radość i nadzieję - to główne motto zespołu. Setki koncertów w kraju i za granicą mają wpływ na ich popularność. Muzyka i taniec tej barwnej grupy charakteryzuje się temperamentem i melodyjnością.

 

Paweł Gołeckiprzystojny i muzykalny. Muzyka towarzyszy mu od dziecka. Już w wieku kilku lat zapoznawał się z piosenkami wykonywanymi przez swojego tatę, który prowadził własny zespół.

 

Gang Marcelaprawdziwa legenda muzyki country/pop! Pomimo upływu lat nie tracą na popularności i atrakcyjności. Zespół koncertuje licznie w kraju i za granicą oraz wciąż zaskakuje nowym, coraz bardziej dojrzałym repertuarem.

 

Magdalena Naglik – pochodzi z Osieka. Śpiewa od najmłodszych lat i już jako dziecko lubiła występować przed publicznością. W Zabrzu wystąpi w zaskakującym duecie!

 

Naira Ayvazyanwystąpi w kipiącym przebojami programie. Artystce towarzyszyć będą: Łukasz Kostka i Kamil Roch Karolczuk. Zaśpiewają  najpiękniejsze arie i duety  z takich operetek jak ''Wesoła Wdówka'', ''Księżniczka Czardasza''  w adaptacji śląskiej Mariana Makuli.  

 

Zespół Pieśni i Tańca Mały Śląsk – niezwykle uzdolniony zespół folklorystyczny z Radzionkowa. Na swoim koncie mają niezliczoną liczbę występów w kraju i za granicą oraz mnóstwo nagród.

 

 Kiersi - to śląskie granie na najwyższym poziomie. W swoim repertuarze posiada piosenki autorskie, biesiadne oraz utwory w stylu bałkańskim i klezmerskim.

 

Tradycyjnie Galę poprowadzi zdecydowanie najlepsza para Artystów, która jest z nami od pierwszego andrzejkowego koncertu. Są wspaniali i uwielbiani. Takich dwóch Krzyśków nigdzie indziej Państwo nie spotkacie! Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek rozbawią Państwa w listopadzie!

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn