emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Koncerty Inne XVI Jubileuszowa Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem

XVI Jubileuszowa Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem

26.11.2023 Zabrze

Organizator: AGENCJA ARTYSTYCZNA ART PROJEKT

od 100,00 zł
XVI Jubileuszowa Andrzejkowa Śląska Gala z HumoremBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

XVI  Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem
niedziela
26.11.2023
18:00

XVI Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem

Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

O wydarzeniu

W tym roku w ostatni listopadowy, andrzejkowy weekend spotkamy się z Państwem już po raz szesnasty! Tradycyjnie, Andrzejki uczcimy hucznie z Państwem w Zabrzu w gronie największych gwiazd śląskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Nie zabraknie niespodzianek, muzycznych nowości oraz znakomitych gości specjalnych! XVI Jubileuszowa Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem bilety już w sprzedaży.

XVI Jubileuszowa Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem artyści

- MarsaAlam – czyli Marcin i Adam - gorący duet dwóch młodych i energicznych muzyków, wyróżniających się klasą i oryginalnością. Nazwa zespołu powstała podczas wspólnej wycieczki do Egiptu, do miasteczka MarsaAlam. Każdy wykonany przez nich utwór porywa gości do tańca. Słońce w listopadzie? Czemu nie! Tylko z MarsaAlam!

- Mirek Szołtysek – nie odcina się od swoich korzeni, a Śląsk promuje najlepiej, jak potrafi. Na scenie występuje już ponad 30 lat! Charyzmatyczny i uwielbiany.

- Paweł Gołecki – przystojny i muzykalny. Muzyka towarzyszy mu od dziecka. Już w wieku kilku lat zapoznawał się z piosenkami wykonywanymi przez swojego tatę, który prowadził własny zespół.

- Jacek Silski – polski Julio Iglesias, obiekt westchnień wielu pań, uwodzący wspaniałym głosem.

- Happy Jędrowski Show – bez niego nie może się odbyć żadna śląska biesiada, ani żaden prawdziwy śląski koncert. Wspaniały showman, charyzmatyczny artysta, który rozgrzeje każdą publiczność.

- Claudia i Kasia Chwołka – dwie piękne i wspaniałe panie, które nie są siostrami. Skromne, ale bardzo uzdolnione. Mama i córka od lat tworzą wspaniały duet!

- Proscauer Echo – zespół tworzy małżeństwo: Klaudia i Henryk Lakwowie. Henryk, starosta opolski, to z pewnością jeden z najbardziej rozśpiewanych samorządowców w Polsce. Ten rok zaczął się dla nich świetnie. Ich piosenkę „Karuzela życia” słuchacze i widzowie „Szlagierowej listy telewizji TVS” wybrali przebojem przebojów roku 2022, a tuż przed Sylwestrem zdążył się ukazać nowy album zespołu, „Uśmiechem witaj każdy dzień”.

- Naira Ayvazyan – wystąpi w kipiącym przebojami programie. Artystce towarzyszyć będą: Łukasz Kostka i Kamil Roch Karolczuk. Zaśpiewają najpiękniejsze arie i duety z takich operetek jak ''Wesoła Wdówka'', ''Księżniczka Czardasza'' w adaptacji śląskiej Mariana Makuli.

- Zespół Pieśni i Tańca Mały Śląsk – niezwykle uzdolniony zespół folklorystyczny z Radzionkowa. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość występów w kraju i za granicą oraz mnóstwo nagród.

 

Tradycyjnie Galę poprowadzi zdecydowanie najlepsza para artystów, która jest z nami od pierwszego andrzejkowego koncertu. Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek są wspaniali i uwielbiani. Takich dwóch Krzyśków nigdzie indziej Państwo nie spotkacie.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też