Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemaudioriverfame-mmasun-festival
Home Koncerty Inne XVII Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem

XVII Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem

24.11.2024 Zabrze

Organizator: AGENCJA ARTYSTYCZNA ART PROJEKT

Sprawdź bilety
XVII Andrzejkowa Śląska Gala z HumoremBiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

XVII ANDRZEJKOWA ŚLĄSKA GALA Z HUMOREM
niedziela
24.11.2024
18:00

XVII ANDRZEJKOWA ŚLĄSKA GALA Z HUMOREM

Zabrze, Dom Muzyki i Tańca

O wydarzeniu

W tym roku w ostatni listopadowy, andrzejkowy weekend spotkamy się z Państwem już po raz siedemnasty! Niestety zabraknie naszego wspaniałego Przyjaciela, Krzysztofa Respondka i to właśnie Jemu zadedykujemy tegoroczną Galę. Będą wspomnienia, największe gwiazdy śląskiej sceny muzycznej i kabaretowej, muzyka, wspaniałe duety. XVII Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem bilety już w sprzedaży.

XVII Andrzejkowa Śląska Gala z Humorem artyści

Wystąpią dla Państwa wspaniali Artyści, których kochacie, znacie i, którzy są z nami od lat.

- MarsaAlam – czyli Marcin i Adam - gorący duet dwóch młodych i energicznych muzyków, wyróżniających się klasą i oryginalnością. Nazwa zespołu powstała podczas wspólnej wycieczki do Egiptu, do miasteczka MarsaAlam. Każdy wykonany przez nich utwór porywa gości do tańca. 

Słońce w listopadzie? Czemu nie! Tylko z MarsaAlam!

- Mirek Szołtysek – nie odcina się od swoich korzeni, a Śląsk promuje najlepiej, jak potrafi. Na scenie występuje już ponad 30 lat! Charyzmatyczny i uwielbiany.

- Paweł Gołecki – przystojny i muzykalny. Muzyka towarzyszy mu od dziecka. Już w wieku kilku lat zapoznawał się z piosenkami wykonywanymi przez swojego tatę, który prowadził własny zespół.

- Jacek Silski – polski Julio Iglesias, obiekt westchnień wielu Pań, uwodzący wspaniałym głosem.

- Happy Jędrowski Show – bez niego nie może się odbyć żadna śląska biesiada, ani żaden prawdziwy śląski koncert. Wspaniały showman, charyzmatyczny Artysta, który rozgrzeje każdą publiczność.

- Claudia i Kasia Chwołka – dwie piękne i wspaniałe Panie, które nie są siostrami. Skromne, ale bardzo uzdolnione. Mama i córka od lat tworzą wspaniały duet!

- Naira Ayvazyan – wystąpi w kipiącym przebojami programie. Artystce towarzyszyć będą zaproszeni Goście. Zaśpiewają m.in. najpiękniejsze arie i duety z takich operetek jak ''Wesoła Wdówka'', ''Księżniczka Czardasza'' w adaptacji śląskiej Mariana Makuli.  

- Karpowicz Family – Nieść ludziom radość i nadzieję - to główne motto zespołu. Setki koncertów w kraju i za granicą mają wpływ na ich popularność. Muzyka i taniec tej barwnej grupy charakteryzuje się temperamentem i melodyjnością. 

Kolejne Gwiazdy będziemy ujawniać na bieżąco.

Tradycyjnie Galę poprowadzi, Krzysztof Hanke, Artysta, który jest z nami od pierwszego andrzejkowego koncertu. Jest wspaniały i uwielbiany, a drugiego takiego nie ma w całej Polsce! Towarzyszyć mu będzie świetny Andrzej Kozłowski - po raz pierwszy na naszej Gali (Kabaret pod Wyrwigroszem).

W tym roku koncert odbędzie się z nutą wspomnień i refleksji. Będzie to z pewnością wyjątkowe wydarzenie, na które serdecznie Państwa zapraszamy!

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też