Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska

HOSH

HOSHOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

"Tworzenie muzyki jest jak gotowanie" - mówi niemiecki producent i DJ. "Im więcej wkładasz miłości w proces tworzenia, tym zyskujesz lepsze efekty".

HOSH - informacje o artyście

HOSH, czyli Holger Behn zainteresował się produkcją, bo chciał wiedzieć jak powstały płyty, które grywał jako DJ. Zadebiutował w 2006 roku, a pomogli mu w tym kumple, z którymi w Hamburgu wynajmował apartament - Solomun i Stimming. To właśnie wtedy, w tamtym mieszkaniu, powstała jedna z najciekawszych niemieckich wytwórni płytowych - Diynamic. HOSH został pierwszym artystą tej nowej oficyny. 

W 2010 roku wytwórnia wydała jego debiutancki album. Dziś niemiecki producent ma na koncie wydawnictwa dla tak renomowanych wytwórni jak Kindisch, Get Physical, Stil Vor Talent, Supernature, Freerange, Strictly Rhythm, Dessous, Bedrock i Tsuba. W 2020 roku HOSH wspólnie z Włochem 1979 opublikował nagranie zatytułowane „Midnight (The Hanging Tree)” - utwór odsłuchano ponad 60 milionów razy w samym tylko serwisie Spotify. Artysta założył też swoją własną wytwórnię płytową - Fryhide, dzięki której zabiera słuchaczy, jak sam mówi, w "galaktyczną podróż". HOSH jest także uznanym remikserem - na koncie ma nagrania m.in. dla Becky Hill, SONO, RÜFÜSA i Hernana Cattaneo.  

Kategorie:DJe

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też