Herman Rarebell

Herman Rarebell

Herman Rarebell urodził się 18 listopada 1949 roku w Saarbrucken w Niemczech. W latach 1977 – 1996 był perkusistą w zespole Scorpions. Obecnie w wieku 70-ciu lat Herman Rarebell występuje razem z Hurricane Orchestra.

Początki kariery Hermana Rarebella

Po skończeniu Music School w Saarbrucken i dwóch przygodach w Mastermen oraz Fuggs Blues, Herman w 1971 roku przeniósł się do Wielkiej Brytanii, gdzie kilka lat później poznał Michaela Schenkera co skutkowała dołączeniem do legendarnej grupy Scorpions.

 

Wraz z dołączeniem do niemieckiej grupy Herman Rarebell rozpoczął międzynarodową karierę i stał się współautorem klasycznych kompozycji takich jak "Another Piece of Meat", "Falling in Love" Passion Rules The Game" "Rock You Like a Hurricane", "Make It Real", "Dynamite", "Blackout", "Arizona", "Bad Boys Running Wild", "Don't Stop At the Top", "Tease Me Please Me".

Scorpion's Song Symphonic w Polsce

W 2021 roku Scorpion's Song Symphonic: Hurricane Orchestra + Herman Rarebell wystąpią w Polsce.

 

 

3 sierpnia 2006 roku podczas Wacken Open Air Festival odbył się niezwykły koncert Scorpions podczas którego zaproszeni zostali byli członkowie zespołu, by wspólnie zaprezentować największe przeboje. To zainspirowało perkusitę do założenia własnej grupy i wyruszenia w trasę koncertową, co doprowadziło do tego, że Herman ogłosił powstanie projektu Herman Rarebell And Band i wydania albumu Take It As It Comes!  Projekt po kilku latach rozwinął się na tyle, że obecnie możemy cieszyć się z Scorpion's Song Symphonic: Hurricane Orchestra + Herman Rarebell. 

 

Fot. Rachael Emily 

 

Herman Rarebell - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Herman Rarebell wystąpi w: Wrocławiu, Katowicach, Rzeszowie, Rybniku
  • Herman Rarebell urodził się 18 listopada 1949 roku w Saarbrucken w Niemczech.
  • W latach 1977 – 1996 był perkusistą w zespole Scorpions.
  • Herman Rarebell obecnie w wieku 70-ciu lat Herman Rarebell występuje razem z Hurricane Orchestra.
  • Właściwie Scorpion's Song Symphonic: Hurricane Orchestra + Herman Rarebell to wyjątkowe koncerty z muzyką Scorpions, gdzie usłyszymy największe przeboje w nowych aranżacjach.
  • Po skończeniu Music School w Saarbrucken i dwóch przygodach w Mastermen oraz Fuggs Blues, Herman w 1971 roku przeniósł się do Wielkiej Brytanii, gdzie kilka lat później poznał Michaela Schenkera co skutkowała dołączeniem do legendarnej grupy Scorpions.
  • "Another Piece of Meat", "Falling in Love" Passion Rules The Game" "Rock You Like a Hurricane", "Make It Real", "Dynamite", "Blackout", "Arizona", "Bad Boys Running Wild", "Don't Stop At the Top", "Tease Me Please Me".
  • Szef założonej w 1995 wytwórni muzycznej Monaco Records.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Herman Rarebell
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Herman Rarebell BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Rybnik
30.10
niedziela, 19:30
Teatr Ziemi Rybnickiej
sprawdzanie dostępności
od 99 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Rzeszów
sprawdzanie dostępności
od 119 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Wrocław
01.09.2023
sprawdzanie dostępności
od 119 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Katowice
02.09.2023
sprawdzanie dostępności
od 129 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/