Exodus

Exodus

Exodus jest doskonale znany każdemu szanującemu się fanowi trash metalu. Zespół powstał już w 1980 roku, a założyli go  gitarzysta Gary Holt, wokalista i perkusista Tom Hunting oraz obecny gitarzysta Metalliki – Kirk Hammett. Oficjalny debiut fonograficzny Exodus miał miejsce w 1985 roku - wtedy to ukazał się krążek Bonded By Blood, który zaliczany jest do absolutnej klasyki thrash metalu. Kolejne wydawnictwa Fabulous Disaster (1989), Impact Is Imminent (1990) i Force Of Habit (1992) ugruntowały pozycję kapeli na metalowej scenie. Warto wspomnieć, że grupa  wystąpiła na  koncercie Thrash of the Titans zorganizowanym dla Chucka Billy'ego(2001). Nieoczekiwanie w wyniku udaru mózgu w 2002 roku zmarł wokalista Paula Baloffa, którego zastąpił Steve Souza. Zespół przechodził zmiany składów oraz zawieszał działalność. Ponadto lider Exodus Gary Holt od 2011 roku zastępuje zmarłego gitarzystę grupy Slayer Jeffa Hannemana. Bilety na koncert Exodus czołowego przedstawiciela trashu już dostępne! 

Koncert Exodus w Polsce. Legenda trash metalu pracuje obecnie nad następcą  albumu Blood In, Blood Out z 2014 roku.

Exodus - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Exodus wystąpi w: Krakowie
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Exodus
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Exodus BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Kraków
11.07
poniedziałek, 19:30
Klub Studio
wejście od 18:30
sprawdzanie dostępności
od 169 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/