Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Artysta DJ Irvin

DJ Irvin

DJ IrvinSzczegółyOpisWydarzeniaDJ Irvin - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Szczegóły

wiek:
35 lat
data urodzenia:
01.02.1989
miejsce urodzenia:
Bydgoszcz
dyscyplina:
DJ i producent muzyczny (techno, house, tech house, electro house, EDM)
social media:

Opis

DJ Irvin (Tomasz Ciupak) to urodzony 1 lutego 1989 roku w Bydgoszczy polski DJ oraz producent muzyczny, który obraca się zwłaszcza w gatunkach techno, house, tech house, electro house oraz EDM.

Dotychczasowa kariera muzyczna

Warto mieć na uwadze to, że DJ Irvin z muzyką związał się już dawno, ponieważ miało to miejsce jeszcze w wieku szkolnym. Wtedy też zaczął swoją przygodę z konkursami dla początkujących DJ-ów i szło mu w nich naprawdę dobrze, dzięki czemu zyskał motywację do dalszych działań i zrobienia wielkiej kariery w branży muzycznej. Obecnie jego sety są doceniane przez wielu miłośników muzyki elektronicznej, a uczestnicy imprez z jego udziałem bawią się przy nich przez całą noc. Do tej pory występował już m.in.:

  • w Jarocinie,
  • we Włocławku,
  • w Bydgoszczy,
  • w Warszawie,
  • w Gdańsku,
  • w Katowicach.

Oczywiście to tylko niektóre polskie miasta, w których można było posłuchać jego muzycznej twórczości (uczestniczył już w wielu dużych eventach muzycznych), ale jednocześnie nie należy zapominać o tym, że DJ Irvin grał już też m.in. w Czechach, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii.

Jak sam podkreśla, w muzyce klubowej liczy się dla niego połączenie energicznych kawałków, imprezowej mocy oraz pasji. Lubi też sięgać po dobrze znane kawałki i grać je w nieco nowocześniejszej odsłonie (remixy).

Inne zainteresowania

Muzyka w zawodowym życiu Tomasza Ciupaka znajduje się oczywiście na pierwszym miejscu, ale DJ Irvin ma też kilka innych zainteresowań, w tym m.in. motoryzację i podróże.

Wydarzenia

DJ Irvin - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi DJ Irvin?

Miejscowości, w których DJ Irvin wystąpi w najbliższym czasie: Piła.

Gdzie i kiedy urodził się DJ Irvin?
DJ Irvin, a tak właściwie Tomasz Ciupak, to doskonale znany polskiej publiczności DJ oraz producent muzyczny z Bydgoszczy, który urodził się 1 lutego 1989 roku. Z muzyką związał się w młodym wieku, biorąc najpierw udział w konkursach dla początkujących DJ-ów (z pozytywnym skutkiem), a następnie rozwinął swoją karierę. Interesuje się też podróżami i motoryzacją.
Jaką muzykę preferuje DJ Irvin?
DJ Irvin tworzy na co dzień sety zaliczane do muzyki elektronicznej/klubowej i chętnie sięga po house, techno, electro house, tech house i EDM. Często zabiera się za odświeżanie kultowych klasyków i publikuje je w nowocześniejszych wersjach (remixy).
Czy DJ Irvin występuje jedynie na polskich eventach muzycznych?
DJ Irvin występuje na polskich, jak i zagranicznych eventach muzycznych. Regularnie pojawia się na dużych imprezach. Grał już m.in. w Jarocinie, Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Czechach, Hiszpanii, Niemczech oraz Wielkiej Brytanii.

Fani lubią też

Zobacz też