Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Artysta Bob Vylan

Bob Vylan

Sprawdź wydarzenia
Bob VylanOpisWydarzeniaBob Vylan - Często zadawane pytaniaFani lubią też

Opis

Zespół Bob Vylan istnieje od około 4 lat, a jego brzmienie ciągle ewoluuje i przekracza różne gatunki i wymiary dźwiękowe. Bob Vylan łączy w swojej muzyce wiele stylów, starając się łączyć gatunki i subkultury.  Ich unikalny styl został przyjęty zarówno przez fanów rocka, jak i rapu, a ich niezależna natura sprawiła, że założyli własną wytwórnię płytową o nazwie Ghost Theatre, aby wydawać swoją muzykę bez ograniczeń wynikających z polityki wielkich wytwórni. Ta droga doprowadziła ich do 18 miejsca na brytyjskiej liście przebojów z ich najnowszym albumem "Bob Vylan Presents The Price Of Life". Po raz pierwszy w historii album w całości wyprodukowany, nagrany i zmiksowany przez zespół i wydany we własnej wytwórni dotarł do pierwszej dwudziestki. Album zdobył nagrodę Kerrang! "Best Album" za rok 2022, był nominowany do pierwszej nagrody MOBO i pomógł im uświetnić okładki magazynów Kerrang!, Hardbeat i Gigwise.

Bob Vylan - informacje o zespole

Ten zespół to przede wszystkim społeczność, a ich występy na żywo są miejscem, gdzie mogą to naprawdę wyrazić. Na każdym koncercie zaczynają od medytacji, a kończą grupowym uściskiem, ale to, co znajduje się pomiędzy medytacyjnym początkiem a obejmującym końcem, to przesłanie przekazane w sposób, jakiego zarówno Bobby, jak i Bobbie czują, że brakowało.

Zespół wyprzedał swoją trasę koncertową w Wielkiej Brytanii latem 2021 roku, a następnie zagrał na festiwalach Reading i Leeds oraz ALT LDN, był głównym supportem Biffy Cylro w październiku/listopadzie i wspierał The Offspring na arenach w całej Wielkiej Brytanii.

W maju 2022 roku zespół wyruszył w kolejną wyprzedaną trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, po wcześniejszej wyprzedanej trasie po Irlandii. Odbyli również trasę po Wielkiej Brytanii i USA z Amyl & The Sniffers, zagrali swoje pierwsze w historii koncerty w USA, a w sezonie festiwalowym zagrali na Glastonbury, Full force, 2000trees, Jera on Air, Rebellion Festival, Boomtown, Pukkelpop i Riot Fest w USA, jak również na wielu innych.

Rok zakończyli wyprzedanym koncertem w Electric Ballroom w grudniu i nowym singlem "The Delicate Nature" z udziałem Laurie z Slaves, o którym mówiły już takie pisma jak Rolling Stone, NME, DIY, Kerrang! i nie tylko, a także doczekał się wsparcia radiowego ze strony Clary Amfo, Nelsa Hyltona, R1 Rock Show, Jacka Saundersa i Alyx Holcombe (jako jej BBC Introducing Track Of The Week), jak również Johna Kennedy'ego w Radio X, Kerrang! Radio playlist i 6music pokazuje Craig Charles, Steve Lamaq, The Round Table, Tom Robinson.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Live Nation

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Bob Vylan - Często zadawane pytania

Gdzie wystąpi Bob Vylan?

Miejscowości, w których Bob Vylan wystąpi w najbliższym czasie: Wrocław.

Fani lubią też

Zobacz też