BirdPen

BirdPen

Zespół BirdPen to grupa muzyczna, tworząca alternatywny elektroniczny rock. W jej skład wchodzi dwójka artystów – Dave Pen (wokalista oraz gitarzysta bandu Archive) oraz Mike Bird (gitarzysta i keybordzista). Zespół powstał w 2003 roku. Już niebawem – bo w przyszłym roku – koncert BirdPen odbędzie się w Polsce, we Wrocławiu i w Poznaniu.

BirdPen – brytyjski zespół

Twórcy Birdpen na początku swojej działalności wydali pięć minialbumów: Discussing Robots – Dig That Hole (2003), Fake Kid (2005), Be Yourself (2006), One in Fifty-Four (2007), Breaking Precedent (2008). Pierwszym pełnym krążkiem zespołu BirdPen była płyta On/Off/Safety/Danger, wydana w 2009 roku. Band wyruszył wówczas w trasę koncertową Archive's Controlling Crowds po Europie.

 

Kolejnym albumem brytyjskiego zespołu BirdPen był Global Lows, wydany w 2012 roku, nominowany do nagrody IMPALA w kategorii Najlepszy europejski album niezależny. Następnie w dorobku artystów pojawiła się płyta In The Company of Imaginary Friend (2015), wyprodukowana dzięki JAR Records/Fintage Music. Czwarty album grupy ukazał się w 2016 pod tytułem O’Mighty Vision, natomiast kolejny – There’s Something Wrong With Everything – w 2018 roku. BirdPen koncertuje dla swojej publiczności z ogromną przyjemnością, czerpiąc niezwykłą energię od fanów.

 

Najnowszym dziełem BirdPen jest krążek All Function One, powstały w okresie pandemii. Tematem przewodnim albumu jest izolacja i towarzyszący jej strach przed otoczeniem. Jak podkreślają sami autorzy – utwory muzyczne opowiadają o ludziach zagubionych we własnych myślach, ale także o nadziei na powrót do normalności. Ostatnia płyta BirdPen wydana została w 2021 roku przez Jar Records. Jej producentem był Frank Arkwright. 

Koncert zespołu BirdPen

Obecnie zespół powraca co koncertowania na żywo. BirdPen – koncerty 2022 odbędą się m.in. w Holandii – w Amsterdamie, w Niemczech – w Hamburgu, Dreźnie, Kolonii, Monachium i Berlinie, Czechach – w Pradze i w Brnie, w Luksemburgu, w Belgii, w Szwajcarii, a także w Polsce. Fani grupy muzycznej nie mogą się doczekać na występy BirdPen – bilety rozchodzą się błyskawicznie, dlatego nie warto czekać na ostatnią chwilę.

 

Kiedy BirdPen w Polsce? Koncerty zaplanowane są na luty 2022 roku. Pierwszy z nich odbędzie się w Poznaniu, w klubie Blue Note, a kolejny we Wrocławiu, w Starym Klasztorze. Niezapomniane wrażenia gwarantowane! To świetna okazja, aby zobaczyć niezwykłych muzyków z BirdPen. Bilety dają możliwość posłuchania wyjątkowych utworów zespołu na żywo.

 

 

 

BirdPen - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie BirdPen wystąpi w: Wrocławiu, Poznaniu
  • W skład brytyjskiego zespołu BirdPen wchodzi dwóch artystów – Dave Pen – gitarzysta i piosenkarz oraz Mike Bird – keybordzista i gitarzysta.
  • Zespół BirdPen tworzy muzykę określaną jako alternatywny elektroniczny rock. To zestawienie klasycznych nut gitarowych i klawiszowych z nowoczesną elektroniką, uzupełniane niezwykłym wokalem Dave’a Pena. Grupa porównywana jest do zespołów Pink Floyd i Radiohead. Inspiracją dla artystów jest Muse i Echo And The Bunnymen.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

BirdPen
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

BirdPen BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Wrocław
21.06
wtorek, 20:00
Klub Firlej
sprawdzanie dostępności
od 59 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Poznań
22.06
środa, 20:00
2progi
sprawdzanie dostępności
od 59 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/