Big Cyc

Big Cyc

Big Cyc to polski zespół rockowy założony w 1988 roku w Łodzi. Tworzą go: Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak, Roman "Piękny Roman" Lechowicz, Jarosłwa "Dżery" Lis i Krzysztof "Skiba" Skiba. Gościnnie występują: Piotr "Gadak" Sztajdel i Marek "Maras" Szajda.

O zespole Big Cyc

Zespół jest jednym z najważniejszych w historii polskiej muzyki rockowej. Wylansował takie przeboje jak: "Makumba", "Guma", "Świat według Kiepskich"(numer nagrany do serialu o tym samym tytule), „Kumple Janosika”„Każdy facet to świnia”, „Rudy się żeni”, „Dres", "Moherowe berety" i wiele więcej

 

Styl muzyczny Big Cyc ewoluował od ostrego, zaangażowanego punk rocka po prostsze, energiczne kompozycje, a nawet elementy ska. Z kolei teksty piosenek zawsze miały charakter ostrej satyry i niejednokrotnie stawały się przedmiotem medialnej dyskusji. Nie wszystkie utwory są nadawane przez stacje radiowe, z powodu prowokacyjnego stylu.

Big Cyc online 

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z zespołem Big Cyc, który podczas rozmowy zdradza kulisy zespołu oraz branży muzycznej. 

 

Koncerty Big Cyc

Koncerty Big Cyc odbywały się na najważniejszych festiwalach rockowych jak i komercyjnych - Woodstock, Jarocin, Opole czy Sopot. Koncert Big Cyc można obejrzeć również online - zespół wystąpi w ramach cyklu koncertów Artysta też człowiek.

 

Big Cyc muzyka

Posłuchaj muzyki Big Cyc na playliście Rock That! by eBilet

 

Big Cyc koncerty 2021

Na pewno wielu fanów zespołu może zadowolić informacja, że w 2021 roku będą miały miejsce koncerty Big Cyc. Najbliższym wydarzeniem, w którym weźmie udział zespół, jest trzydniowy festiwal w Operze Leśnej Moniuszki zatytułowany „TOP of the Top Sopot Festival 2021". Zespół ukaże się na scenie 17,18 oraz 19 sierpnia 2021 roku.

 

W tym samym miejscu dzień później będzie można zobaczyć ekipę Big Cyc tym razem w ramach festiwalu „TOP of the Top 2021 Stand-up Comedy Fest”, które będzie charakteryzowało się dużą ilością dobrego humoru i świetnej zabawy.

 

Od 19 do 21 sierpnia będzie miało również wydarzenie „Ciesz Fanów Festiwal 2021” w miejscowości Cieszanów. Big Cyc wystąpi w Kompleksie „Wędrowiec” na festiwalu wraz z innymi znakomitymi zespołami rockowymi, tworząc wspólnie niezapomniane wydarzenie pełne emocji i rozrywki. Big Cyc będzie miał również przyjemność brać udział w koncertach „Zadzwońcie po milicję”, które są dedykowane rocznicom wolnych wyborów w Polsce oraz wprowadzenia stanu wojennego. Zespół wystąpi wraz ze swoimi najlepszymi przebojami w trzech miastach. Dnia 9 października 2021 roku we Wrocławiu, 12 listopada 2021 roku w Krakowie, a także 8 stycznia 2022 roku w Katowicach.

 

 

Big Cyc - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Big Cyc wystąpi w: Wrocławiu
  • Tak, najbliższy koncert online Big Cyc odbędzie się już 17 września w ramach cyklu koncertów Artysta też człowiek.
  • Kod na koncert online Big Cyc ważny jest 24 godziny od chwili pierwszego użycia.
  • Wydarzenie Artysta też człowiek przewiduje również wywiady z artystami, które będą prezentowane przed koncertem.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Big Cyc
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Big Cyc BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Wrocław
29.10
sobota, 19:00
Centrum Koncertowe A2
sprawdzanie dostępności
od 99 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/