Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Barbara Garstka

Barbara Garstka

Barbara GarstkaOpisWydarzeniaFani lubią też

Opis

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie (2012). Debiutowała podczas studiów na deskach krakowskiego Narodowego Starego Teatru im. Heleny Modrzejewskiej rolą Anusi w „Szkole żon” Molièra w reż. Ewy Kutryś.

W latach 2011-2013 była związana z Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, gdzie wystąpiła w „Ziemi obiecanej” wg Władysława St. Reymonta w reż. Wojciecha Kościelniaka, „Czarnoksiężniku z Krainy Oz” wg Lymana Franka Bauma w reż. Jarosława Kiliana, „Tangu Piazzolla” Anny Burzyńskiej w reż. Józefa Opalskiego, „Chorym z urojenia” Molière’a w reż. Giovanniego Pampiglione, „Pułapce na myszy” Agathy Christie w reż. Olgi Lipińskiej, a także w sztukach „Peer Gynt” Henrika Ibsena w reż. Rafała Sabary oraz „Karnawał, czyli pierwsza żona Adama” Sławomira Mrożka w reż. Bogdana Cioska.

Obecnie gra na scenie krakowskiego Teatru Scena STU w spektaklu „To tylko miłość” Rona Aldridge’a w reż. Janusza Szydłowskiego. Jako aktorka filmowa debiutowała w „Ostatnim piętrze” Tadeusza Króla (2013).

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

Fani lubią też

Zobacz też