Archspire

Archspire

Archspire czyli mistrzowie technicznego death metalowego szaleństwa. Zespół eksplodował na scenie koncertowej w 2009 roku. Archspire został stworzony na bogatej ekstremalnej kanadyjskiej scenie. Często wymieniani są jednym tchem obok taki tuz jak Gorguts czy Beyond Creation.

 

Archspire koncerty 

 

Grupa wystąpi jako headliner Rising Merch Faces Of Death Tour, czyli trasy, w której skład wchodzą death metalowe formacje z najwyższej półki, zagości przyszłej jesieni do poznańskiego klubu U Bazyla! Bilety na wydarzenie w sprzedaży!

 

Zespół Archspire nie po raz pierwszy odwiedzi poznański klub U Bazyla. Grupa zagrała w tym miejscu już trzy koncerty (25 listopada 2011, 21 lutego 2018 oraz 2 grudnia 2018), Archspire odwiedził również krakowski klub Rotunda (26 listopada 2011) oraz klub Progresja w Warszawie (24 listopada 2011 roku).

 

Archspire dyskografia

 

Muzycy pod tą nazwą działają od 11 lat, wydając w tym czasie 3 albumy studyjne. Ich ostatni materiał, „Relentless Mutation” (2017), to znakomita dawka technicznego death metalu zebrana w 30-minutową pigułkę. Szatę graficzną do tego albumu stworzył Eliran Kantor, znany ze współpracy z takimi tuzami jak Testament, Fleshgod Apocalypse czy Hatebreed Hate Eternal. Portal Metal Injection sklasyfikował ich ostatnią płytę na 13 pozycji rankingu najlepszych wydawnictw 2017, określając ją „znakomitym krokiem naprzód dla death metalu”.

 

 

 

Dyskografię Archspire uzupełniają „All Shall Align” (2011) oraz „The Lucid Collectibe” (2014).

 

Pod koniec października bieżącego roku grupa weszła do studia w celu zarejestrowania materiału na swój czwarty w dorobku album, którego zdecydowaną większość na pewno usłyszymy na poznańskim koncercie!

 

Archspire skład

 

Obecny skład zespołu Archspire tworzą Oli Peters, Tobi Morelli, Dean Lamb, Jared Smith oraz Spencer Prewett.

 

Foto / źródło: dzięki uprzejmości winiarybookings

Archspire - Często zadawane pytania

  • W najbliższym czasie Archspire wystąpi w: Poznaniu
  • Grupa wystąpi jako headliner Rising Merch Faces Of Death Tour, czyli trasy, w której skład wchodzą death metalowe formacje z najwyższej półki, zagości jesienią 2021 do poznańskiego klubu U Bazyla!
  • Grupa zagrała w tym miejscu już trzy koncerty (25 listopada 2011, 21 lutego 2018 oraz 2 grudnia 2018).
  • Archspire odwiedził również krakowski klub Rotunda (26 listopada 2011) oraz klub Progresja w Warszawie (24 listopada 2011 roku).
  • Archspire ma na koncie trzy albumy studyjne: „All Shall Align” (2011), „The Lucid Collectibe” (2014) oraz „Relentless Mutation” (2017).
  • Szatę graficzną do tego albumu stworzył Eliran Kantor, znany ze współpracy z takimi tuzami jak Testament, Fleshgod Apocalypse czy Hatebreed Hate Eternal.
  • Obecny skład zespołu Archspire tworzą Oli Peters, Tobi Morelli, Dean Lamb, Jared Smith oraz Spencer Prewett.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Archspire
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Archspire BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza
Poznań
19.11
sobota, 18:00
u Bazyla
sprawdzanie dostępności
od 85 PLN

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
Data
Miejsce
Tytuł

wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}


wejście od {{performance.EntryStartDate.format('HH:mm')}}
sprawdzanie dostępności
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
od {{performance.PriceFrom}} {{performance.Currency}} kup bilet

bilety tymczasowo niedostępne
zapisz się do fan alertu
sprzedaż zakończona
Zajawka!

Aktualne wydarzenia tego artysty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/