Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Artysta Hellfuck

Hellfuck

HellfuckSzczegółyOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Szczegóły

dyscyplina:
Zespół metalowy (death metal, thrash metal, black metal, speed metal)
social media:

Opis

Hellfuck to założona w 2021 roku polska grupa metalowa (thrash metal, death metal, black metal i speed metal). Muzycy wchodzący w jej skład mają jednak spore doświadczenie artystyczne, dlatego zespół szybko zyskał sympatię ze strony fanów ciężkiego metalu.

Debiutancki album w 2022 roku

Jeśli chodzi o dotychczasowe albumy zespołu Hellfuck, można wspomnieć jedynie o jednym krążku, który pojawił się na rynku w 2022 roku. Panowie, którzy nie wyobrażają sobie swojego życia bez metalu nazwali go „Diabolic Slaughter” i umieścili na nim dziesięć mocnych kawałków:

  • „War Obsession”,
  • „Reigning In Hell”,
  • „The Vampiric Oath”,
  • „Despide The Priest”,
  • „HMSTPOS”,
  • „Church – Pigsty of Nations”,
  • „Time To Suicide”,
  • „Angel’s Disgrace”,
  • „Religious Scum”,
  • „God In Flames”.

Co można powiedzieć o tym albumie? Na pewno to, że jest dopracowany pod kątem technicznym, bardzo dynamiczny i energetyczny, utrzymany w ostrym klimacie metalowym oraz trafiający zarówno do młodych, jak i dojrzałych odbiorców.

Koncertowanie na polskich scenach

Co prawda grupa została założona stosunkowo niedawno, ale artyści zdążyli się już pojawić na wielu polskich scenach, odwiedzając swoich fanów m.in. w Gliwicach, Toruniu oraz Warszawie. Nie oznacza to jednak, że metalowi muzycy występowali jedynie w Polsce, ponieważ można było ich też posłuchać w Czechach – m.in. w Brnie oraz Pilźnie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach artysty/ki.

FAQ

Kiedy założono grupę Hellfuck oraz z jaką muzyką jest związana?
Zespół Hellfuck założono w 2021 roku. Od samego początku istnienia artyści należący do grupy tworzą muzykę z takich gatunków, jak: thrash metal, death metal, black metal i speed metal.
Jak nazywa się debiutancki album studyjny grupy Hellfuck?
Debiutancki album studyjny metalowej grupy Hellfuck pojawił się na rynku w 2022 roku i nosił nazwę „Diabolic Slaughter”. Płyta zebrała dobre recenzje ze strony metalowego środowiska oraz wymagających fanów, m.in. ze względu na jej techniczne dopracowanie, dużą moc poszczególnych kawałków i energiczność.
Z jakich numerów znany jest zespół Hellfuck?
Metalowy zespół Hellfuck znany jest głównie z takich numerów, jak: „Angel’s Disgrace”, „Reigning In Hell”, „Religious Scam”, „God In Flames”, „Time To Suicide”, „War Obsession”, „The Vampiric Oath”, „Church – Pigsty of Nations”, „Despide The Priest” oraz „HMSTPOS”.
Czy grupa Hellfuck koncertuje jedynie na terenie Polski?
Grupa Hellfuck występuje nie tylko na terenie Polski, ponieważ w swoim dorobku ma również liczne koncerty w Czechach.

Fani lubią też

Zobacz też