Afromental

Afromental

Zespół Afromental na muzycznej scenie działa już 15 lat, debiutując fonograficznie w 2007 roku za sprawą krążka „The Breakthru”.


Kolejne płyty „Playing with pop” (2009) i „The B.O.M.B.” (2011) pokazały, że Afromental to jedna z najbardziej wyrazistych polskich grup. Dyskografię formacji zamyka album „Mental House” z 2014 roku, na którym zespół podkreśla swój wyjątkowy charakter i niepowtarzalny styl muzyczny. Twórczość formacji to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu, stylistycznie tworząca mieszankę głównie rocka i hip-hopu.


Afromental posiada na swoim koncie setki koncertów w kraju i za granicą oraz liczne nagrody m.in. MTV European Music Award.
Festiwalowy występ na Placu Wolności (Enea Stage) zapowiada się bardzo wyjątkowo. Afromental zagra bowiem specjalnie przygotowany zestaw prapremierowych utworów, zapowiadając jednocześnie nowy album, który ukaże się na rynku już w maju!

Afromental - Często zadawane pytania

  • Afromental jest polskim zespołem muzycznym, pochodzącym z Olsztyna, założonym w 2004 roku.
  • Afromental tworzy muzykę z pogranicza gatunków takich jak funk, hip-hop, soul, pop oraz rapcore.
  • Zespół Afromental debiutował na I Przeglądzie Młodych Kapel Gazety Olsztyńskiej. Zespół znalazł się również w "Złotej dziesiątce" Festiwalu Muzyki Młodzieżowej Gama w Kołobrzegu.
  • Pierwszym albumem zespołu Afromental jest "The Breakthru", który miał premierę 12 października 2007 roku. Album w 2008 roku uzyskał nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii "najlepszy album hip-hop/R&B".
  • Obecnymi członkami zespołu Afromental są Tomasz Lach, Bartosz Śniadecki, Tomasz Torres, Wojtek Witczak oraz Aleksander Milwiw-Baron.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Afromental
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/