5 Seconds of Summer

5 Seconds of Summer

5 Seconds of Summer (5SOS) to australijski zespół pop rockowy założony w 2011 roku w Sydney. Jego członkowie to Luke Hemmings, Calum Hood, Ashton Irwin oraz Michael Clifford.

 

W czerwcu 2012 roku wydali mini album pod tytułem „Unplugged”. Dwa lata później ukazał się debiutancki album długogrający grupy - „5 Seconds of Summer”. Pokrył się platyną między innymi w Australii, Wielkiej Brytanii i Meksyku, a także złotem w krajach takich jak Włochy, Austria czy Polska. Ponadto trafił na pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych albumów w Stanach Zjednoczonych - Billboard 200. Znalazły się tam hity takie jak „She Looks So Perfect”, „Don't Stop”, „Amnesia” czy „Good Girls”.

5 Seconds of Summer koncerty

5 Seconds of Summer w Polsce wystąpią po raz pierwszy w Krakowie w ramach trasy No Shame 2022 Tour.

5 Seconds of Summer Youngblood

Trzeci i do tej pory ostatni album 5 Seconds of SummerYoungblood” ukazał się w czerwcu 2018 roku i pokrył się złotem w Kanadzie. Promowały go single „Want You Back”, tytułowy „Youngblood” oraz „Valentine”.

 

Po jego wydaniu artyści wyruszyli w światową trasę koncertową obejmującą Japonię, USA, Australię, Nową Zelandię, Kanadę i Europę.

 

5 Seconds of Summer - Często zadawane pytania

 • Maksymalna ilość biletów wynosi 4
 • Tylko bilety VIP są imienne
 • Nie, tylko tradycyjne i elektroniczne
 • Nie
 • Obie opcje będą dostępne
 • Nie
 • Nie ma możliwości łączenia voucherów w jednym zamówieniu, konieczne jest utworzenie tylu zamówień ile kodów vouchera ma klient.
 • Wszyscy klienci, którzy dokonali wymiany biletów z odwołanych i przeniesionych wydarzeń organizowanych przez Alter Art na voucher organizatora mają dostęp do dedykowanych dla nich przedsprzedaży. Voucher eBilet (np. kupiony na stronie) nie uprawnia do udziału w przedsprzedaży.
 • Zespół 5 Seconds Of Summer jest australijskim zespołem, grającym muzykę w gatunku pop punk/pop rock. Został założony w Sydney w 2011 roku
 • Swoją działalność rozpoczęli od publikowania na YouTube filmów z coverami piosenek takich jak "Please Don't go" Mike'a Posnera czy "Next to You" Chrisa Browna. Zespół przyciągnął uwagę wielu przedstawicieli wytwórni muzycznej, dzięki czemu podpisali umowę z wytwórnią Sony ATV Music Publishing.
 • Obecnymi członkami zespołu są Luke Robert Hemmings, Michael Gordon Clifford, Calum Thomas Hood oraz Ashton Fletcher Irwin.
 • Pierwszym albumem, który wydali artyści, był "Unplugged", którego premiera przypadała na 26 czerwca 2012 roku. Mimo braku promocji album osiągnął 3. miejsce na australijskim iTunes i znalazł się w Top 20 w Nowej Zelandii i Szwecji.
 • 27 stycznia 2014 roku zespół poinformował o założeniu wytwórni Hi or Hey Records. Wytwórnia współpracuje z Capitol Records, a 24 marca 2015 do ich wytwórni dołączył zespół Hey Violet.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

5 Seconds of Summer
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia tego artysty
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Zakończone

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/