Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo3-majowka
Home Miejsce Żabi Dwór

Żabi Dwór

Kożuchów, Radwanów 36
Żabi DwórOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Żabi Dwór w Kożuchowie to idealne miejsce na wypoczynek. Baśniowy klimat z zabytkowymi wnętrzami i piękny, malowniczy krajobraz tworzą hotel, który z pewnością będzie doskonałym wyborem dla gości szukających zasłużonego relaksu, chcących oderwać się od codziennych spraw. Żabi Dwór znajduje się w Kożuchowie, w zabytkowym zespole dworsko-folwarcznym z II poł. XIX w. Hotel został wyposażony w wiele udogodnień, które z pewnością docenią turyści, szukający idealnego miejsca do odpoczynku. Miejsce to świetnie sprawdzi się nie tylko na urlop z dziećmi, ale również na romantyczny wyjazd tylko we dwoje, czy na podróże służbowe.

Żabi Dwór w swoim wyposażeniu posiada bibliotekę z XVII-wiecznym księgozbiorem, piwnicę win w starym dworze, basen zewnętrzny i mini SPA. Na dużą uwagę zasługują również okalające to miejsce malownicze pejzaże, m.in. park, staw czy oranżeria.

Warto wspomnieć, że obiekt słynie również z organizacji wydarzeń kulturalnych. Odbywające się Żabim Dworze koncerty to okazja do ujrzenia na żywo występów ulubionych artystów, które na długo zapadną w pamięć. Hotel dba o różnorodność repertuaru wydarzeń kulturalnych, dlatego wiele miłośników rozrywki znajdzie tu propozycje eventów dopasowanych w swoje gusta. Bilety na wiele spośród nadchodzących imprez dostępne są w sprzedaży również przez Internet.

Żabi Dwór – wydarzenia

Atrakcje, odbywające się w Żabim Dworze przyciągają widzów poszukujących sposobów na dobrą zabawę. Koncerty, spotkania autorskie oraz widowiska tematyczne, które mają tu miejsce, cieszą się dużą popularnością, o czym świadczy ilość sprzedanych na te wydarzenia biletów. Wyjątkowe propozycje imprez tematycznych, to propozycje nie tylko dla dorosłych, ale również dla najmłodszych. To doskonała okazja do zabawy, która z pewnością niejednemu uczestnikowi dostarczy masę pozytywnych wrażeń.

Organizowane przez Żabi Dwór koncerty to eventy, które zapewnią mnóstwo emocji, a możliwość ujrzenia na scenie ulubionych artystów z pewnością umili wymarzony urlop. Na terenie obiektu miały miejsce spotkania z przedstawicielami świata kultury, które z pewnością przypadły do gustu wielu odwiedzającym. Żabi Dwór słynie również z organizacji imprez tematycznych, którym oprócz występów artystycznych towarzyszy masę niespodzianek. Na nadchodzące eventy w Żabim Dworze, bilety dostępne są w sprzedaży u organizatorów – warto mieć na uwadze, że wiele z nich może mieć charakter zamknięty, dostępny wyłącznie po zaproszeniach imiennych.

Żabi Dwór – bilety

Organizowane w Żabim Dworze wydarzenia to szereg interesujących propozycji dla osób szukających zasłużonego wypoczynku oraz możliwość wzięcia udziału m.in. w imprezie sylwestrowej, której nie można przegapić. Obiekt to doskonała okazja do relaksu, odpoczynku i dobrej zabawy. Żabi Dwór jest chętnie odwiedzany nie tylko przez turystów, ale również przez mieszkańców, którzy często uczestniczą w tutejszych wydarzeniach.

Nadchodzące wydarzenia w sezonie wypoczynkowym z pewnością przypadną do gustu zarówno osobom szukającym miejsca na zasłużony urlop, jak i organizatorom podróży służbowych, szukających odpowiedniego miejsca na spotkanie biznesowe, integrację czy szkolenia. Nie zwlekaj – już dziś zapoznaj się z aktualną ofertą ośrodka w Kożuchowie i zarezerwuj miejsce w tym niezwykle urokliwym miejscu, znajdującym się na północny-zachód od Kożuchowa.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Żabi Dwór?
Żabi Dwór znajduje się przy ul. Radwanów 36 w Kożuchowie.
Jakie wydarzenia odbywają się w Żabim Dworze?
W obiekcie mają miejsce imprezy tematyczne, szkolenia, czy integracje służbowe.
Kiedy został otworzony Żabi Dwór?
Prace modernizacyjne obiektu trwały od 1998 do 2011 roku.

Fani lubią też

Zobacz też