Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskadawid-podsiadlo
Home Miejsce WYSOKA STRZYŻOWSKA 12

WYSOKA STRZYŻOWSKA 12

Wysoka Strzyżowska, Wysoka Strzyżowska 12
WYSOKA STRZYŻOWSKA 12OpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Wysoka Strzyżowska to wieś położona na malowniczym, górzystym terenie, nad potokiem Kopytko. Mimo swojego stosunkowo niewielkiego rozmiaru, ta urokliwa miejscowość gościła wyjątkowy festiwal dla miłośników oryginalnych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Festiwal Szamana okazał się niezapomnianym eventem, który przyciągnął zarówno lokalną społeczność, jak i turystów.

Wysoka Strzyżowska 12 – wydarzenia

Organizowane w Wysokiej Strzyżowskiej 12 wydarzenie o nazwie Festiwal Szamana 2.0 "Więcej światła – Więcej Mocy" okazało się niezwykłym spotkaniem, które pełnymi garściami czerpało z pierwszej edycji, która dla wielu uczestników stanowiła okazję do prawdziwego duchowego przebudzenia, ożywienia serca i rewolucji ludzkiego umysłu. 

Wysoka Strzyżowska 12 - festiwale

Niezwykłym atutem organizowanego w Wysokiej Strzyżowskiej 12 festiwalu była otaczająca go przyroda. Zdaniem organizatorów tego wydarzenia, to niezwykłe miejsce, w którym miłość, błogość, wolność, spontaniczność, kreatywność, życzliwość, swoboda, dobra energia i radość znajdują się w czystym i niezmąconym stanie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Wysoka Strzyżowska 12?
Wysoka Strzyżowska to wieś położona w województwie podkarpackim, w powiecie strzyżowskim w gminie Strzyżów.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też