Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskaprojekt-warszawa
Home Miejsce Szkoła Tańca Riviera

Szkoła Tańca Riviera

Warszawa, Waryńskiego 12
Szkoła Tańca RivieraOpisWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Warszawska Szkoła Tańca Riviera to wyjątkowe miejsce na mapie polskiej stolicy. Zajęcia taneczne w budynku Politechniki Warszawskiej przy ulicy Waryńskiego odbywają się od 2001 roku, przyciągając miłośników muzyki w różnym wieku, zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież.

Co równie ważne, Szkoła Tańca Riviera wystartowała także ze swoimi filiami, które można znaleźć na warszawskim Ursynowie oraz w Łodzi. Uczestnicy mają okazję skorzystać z dużych, przestronnych sal tanecznych oraz nowoczesnych garderób, a same zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów z wieloletnim stażem.

Na terenie szkoły znajduje się dziesięć profesjonalnych sal do tańca, które wyposażone zostały w specjalnie wykończony parkiet. Zastosowane podczas remontu legary sprawiają, że nawet długie ćwiczenia nie powodują bólu stawów kolanowych u uczestników wydarzeń.

Szkoła Tańca Riviera – wydarzenia taneczne

Warszawski obiekt regularnie przyciąga fanów muzyki, którzy chcą spędzić aktywnie czas, biorąc udział w zabawach tanecznych i tematycznych atrakcjach. Dużym zainteresowaniem cieszą się m.in. cykliczne eventy, takie jak Andrzejkowy Maraton i Wieczorek Taneczny, które organizuje Szkoła Tańca Riviera. Wydarzenie to bogate jest zarówno w taneczne maratony solo, jak i występy w parach.

Impreza, która w każdy piątek przyciąga masę gości, to także cotygodniowy Wieczór z Rock & Roll’em. Uczestnicy biorą udział w zabawie, podczas której rozbrzmiewają m.in. hity z lat 50. Wydarzenie prowadzi Marcin Skrzecz, który jest znawcą rock ‘n rolla oraz tańców swingowych. Co równie ważne, bilety na imprezę nie są obowiązkowe – wstęp jest całkowicie bezpłatny.

Szkoła Tańca Riviera – warsztaty dla seniorów

Z oferty warszawskiej placówki korzystają zarówno osoby, które mają już doświadczenie z tańcem, jak i początkujący, stawiający dopiero pierwsze kroki w tym sporcie. Popularnością cieszą się m.in. zajęcia dla seniorów, które stanowią doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu.

Uczestnicy mogą wziąć m.in. udział w treningu salsy solo czy gimnastyki rehabilitacyjnej. Szkoła Tańca Riviera proponuje także zajęcia równoważące z gumową piłką, które pomagają wysmuklić sylwetkę, wpływając jednocześnie na poprawę ogólnej sprawności psychofizycznej.

Szkoła Tańca Riviera – koncerty i warsztaty dla dzieci

Eventy warszawskiej szkoły to także doskonały sposób na spędzenie czasu dla dzieci w różnym wieku. Instruktorzy organizują m.in. przedszkole baletowe, które dedykowane są maluchom w przedziale wiekowym od 4 do 6 lat. Podczas warsztatów uczestnicy biorą udział w zabawach, trenując m.in. klasyczne oraz ludowe tańce.

Jakie jeszcze imprezy dla najmłodszych organizowane są w Szkole Tańca Riviera? Koncerty i kursy młodzieżowe nie tracą na popularności. Zabawy z tańcem i muzyką to stały element harmonogramu warszawskiej placówki. Podczas zajęć instruktorzy kładą nacisk na różne formy tańca, przeplatając je z zabawami ruchowymi, które stymulują dodatkowo rozwój dziecka.

Szkoła Tańca Riviera – bilety na wydarzenia

Bilety i karnety wejściowe do warszawskiej szkoły tańca dostępne są w różnych wariantach. Uczestnik może zdecydować się na wejście jednorazowe lub cały pakiet, w którym uwzględnione są specjalne zniżki. Możliwość skorzystania z ofert kart partnerskich to jedno z kolejnych udogodnień, jakie proponuje Szkoła Tańca Riviera. Bilety na eventy i zajęcia opłacone mogą zostać m.in. w ramach pakietu Multisport.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Szkoła Tańca Riviera?
Placówka znajduje się w budynku warszawskiego Domu Studenckiego Riviera przy ulicy Waryńskiego 12. W bliskim sąsiedztwie szkoły znajduje się m.in. stacja metra oraz liczne przystanki tramwajowe oraz autobusowe.
Jakie wydarzenie odbywają się w Szkoła Tańca Riviera? Bilety na eventy
Szkoła Tańca Riviera organizuje różnego rodzaju imprezy, zarówno wydarzenia dla par, jak i dzieci, studentów oraz seniorów. Oferta placówki jest bardzo bogata – każda chętna osoba z całą pewnością znajdzie idealne zajęcie dla siebie.
Kiedy został otworzony Szkoła Tańca Riviera?
Zajęcia w budynku przy ulicy Waryńskiego organizowane są od 2001 roku. Szkoła rozbudowuje swoją ofertę, otwierając także nowe filie, m.in. na warszawskim Ursynowie.

Fani lubią też

Zobacz też