Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Miejsce Szkoła Tańca Riviera

Szkoła Tańca Riviera

Warszawa, Waryńskiego 12
Szkoła Tańca RivieraOpisDojazd i lokalizacjaWydarzeniaFAQFani lubią też

Opis

Warszawska Szkoła Tańca Riviera to wyjątkowe miejsce na mapie polskiej stolicy. Zajęcia taneczne w budynku Politechniki Warszawskiej przy ulicy Waryńskiego odbywają się od 2001 roku, przyciągając miłośników muzyki w różnym wieku, zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież.

Co równie ważne, Szkoła Tańca Riviera wystartowała także ze swoimi filiami, które można znaleźć na warszawskim Ursynowie oraz w Łodzi. Uczestnicy mają okazję skorzystać z dużych, przestronnych sal tanecznych oraz nowoczesnych garderób, a same zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów z wieloletnim stażem.

Na terenie szkoły znajduje się dziesięć profesjonalnych sal do tańca, które wyposażone zostały w specjalnie wykończony parkiet. Zastosowane podczas remontu legary sprawiają, że nawet długie ćwiczenia nie powodują bólu stawów kolanowych u uczestników wydarzeń.

Szkoła Tańca Riviera – wydarzenia taneczne

Warszawski obiekt regularnie przyciąga fanów muzyki, którzy chcą spędzić aktywnie czas, biorąc udział w zabawach tanecznych i tematycznych atrakcjach. Dużym zainteresowaniem cieszą się m.in. cykliczne eventy, takie jak Andrzejkowy Maraton i Wieczorek Taneczny, które organizuje Szkoła Tańca Riviera. Wydarzenie to bogate jest zarówno w taneczne maratony solo, jak i występy w parach.

Impreza, która w każdy piątek przyciąga masę gości, to także cotygodniowy Wieczór z Rock & Roll’em. Uczestnicy biorą udział w zabawie, podczas której rozbrzmiewają m.in. hity z lat 50. Wydarzenie prowadzi Marcin Skrzecz, który jest znawcą rock ‘n roll’a oraz tańców swingowych. Co równie ważne, bilety na imprezę nie są obowiązkowe – wstęp jest całkowicie bezpłatny.

Szkoła Tańca Riviera – warsztaty dla seniorów

Z oferty warszawskiej placówki korzystają zarówno osoby, które mają już doświadczenie z tańcem, jak i początkujący, stawiający dopiero pierwsze kroki w tym sporcie. Popularnością cieszą się m.in. zajęcia dla seniorów, które stanowią doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu.

Uczestnicy mogą wziąć m.in. udział w treningu salsy solo czy gimnastyki rehabilitacyjnej. Szkoła Tańca Riviera proponuje także zajęcia równoważące z gumową piłką, które pomagają wysmuklić sylwetkę, wpływając jednocześnie na poprawę ogólnej sprawności psychofizycznej.

Szkoła Tańca Riviera – koncerty i warsztaty dla dzieci

Eventy warszawskiej szkoły to także doskonały sposób na spędzenie czasu dla dzieci w różnym wieku. Instruktorzy organizują m.in. przedszkole baletowe, które dedykowane są maluchom w przedziale wiekowym od 4 do 6 lat. Podczas warsztatów uczestnicy biorą udział w zabawach, trenując m.in. klasyczne oraz ludowe tańce.

Jakie jeszcze imprezy dla najmłodszych organizowane są w Szkole Tańca Riviera? Koncerty i kursy młodzieżowe nie tracą na popularności. Zabawy z tańcem i muzyką to stały element harmonogramu warszawskiej placówki. Podczas zajęć instruktorzy kładą nacisk na różne formy tańca, przeplatając je z zabawami ruchowymi, które stymulują dodatkowo rozwój dziecka.

Szkoła Tańca Riviera – bilety na wydarzenia

Bilety i karnety wejściowe do warszawskiej szkoły tańca dostępne są w różnych wariantach. Uczestnik może zdecydować się na wejście jednorazowe lub cały pakiet, w którym uwzględnione są specjalne zniżki. Możliwość skorzystania z ofert kart partnerskich to jedno z kolejnych udogodnień, jakie proponuje Szkoła Tańca Riviera. Bilety na eventy i zajęcia opłacone mogą zostać m.in. w ramach pakietu Multisport.

Dojazd i lokalizacja

Pokaż na mapie i sprawdź noclegi

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Szkoła Tańca Riviera?
Placówka znajduje się w budynku warszawskiego Domu Studenckiego Riviera przy ulicy Waryńskiego 12. W bliskim sąsiedztwie szkoły znajduje się m.in. stacja metra oraz liczne przystanki tramwajowe oraz autobusowe.
Jakie wydarzenie odbywają się w Szkoła Tańca Riviera? Bilety na eventy
Szkoła Tańca Riviera organizuje różnego rodzaju imprezy, zarówno wydarzenia dla par, jak i dzieci, studentów oraz seniorów. Oferta placówki jest bardzo bogata – każda chętna osoba z całą pewnością znajdzie idealne zajęcie dla siebie.
Kiedy został otworzony Szkoła Tańca Riviera?
Zajęcia w budynku przy ulicy Waryńskiego organizowane są od 2001 roku. Szkoła rozbudowuje swoją ofertę, otwierając także nowe filie, m.in. na warszawskim Ursynowie.

Fani lubią też

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn