Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaopener-festivalprojekt-warszawaagnieszka-chylinskajuwenalia-politechniki-lubelskiej
Home Miejsce Solpark Kleszczów

Solpark Kleszczów

Kleszczów, Sportowa 8
Solpark KleszczówOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Solpark Kleszczów to nowoczesne centrum zdrowia, rekreacji i rozrywki położone w Kiełczowie niedaleko Łodzi. Ten sportowo-konferencyjny obiekt jest największą inwestycją regionu: odwiedzający znajdą tutaj pokoje i apartamenty, restauracje, zaplecze sportowe (siłownia, korty tenisowe, basen, strefa SPA) i sale konferencyjne. Oferta kompleksu skierowana jest do klientów biznesowych, sportowców, zwolenników odnowy biologicznej i aktywności fizycznej oraz osób szukających spotkania z kulturą i sztuką. Solpark Kiełczów to miejsce, w którym uczestniczyć można w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych — występowali tu między innymi Zenon Laskowik czy uczestnicy The Voice of Poland: Agata Michalska z zespołem Amnezja, miały tu też miejsce wystawy egzotycznych zwierząt, psów rasowych, gale kickboxingu, ogólnopolskie turnieje piłkarskie i inne atrakcje.

Solpark Kleszczów — atrakcje

Solpark Kleszczów został zaprojektowany z myślą o klientach ceniących sobie luksus, wygodę i jakość. W nowoczesnej architekturze znajdziemy tutaj hale sportowe, lodowisko (czynne zimą), SPA, sale konferencyjne, podgrzewane boisko, kręgielnia, siłownia, sala bilardowa, studio urody i baseny. Należą do nich basen sportowy oraz baseny rekreacyjne (zewnętrzny i wewnętrzny) z masą atrakcji: zjeżdżalniami, kaskadami, biczami wodnymi, gejzerami. Możliwe jest korzystanie z saun (suchych i mokrych), a nawet kriosaun, służących do terapii zimnem. W Solparku znajduje się także grota solna. Prowadzone są tu również zajęcia sportowe i rekreacyjne.

 

Solpark – wydarzenia kulturalne i sportowe

Solpark to nie tylko rekreacja i czynny sport, ale także wydarzenia biletowane. Można tu było zobaczyć artystów kabaretowych, takich jak niezastąpiony Zenon Laskowik ze swoim jubileuszowym programem “W blasku jubileuszu”, uczestników The Voice of Poland Agatę Michalską z zespołem, a także wziąć udział w różnego rodzaju wystawach, na które sprzedawano bilety. Solpark Kleszczów gościł między innymi Krajową wystawę psów rasowych organizowaną przez łódzki oddział Związku Kynologicznego w Polsce, gdzie można było podziwiać owczarki, pinczery, charty i rasy myśliwskie. Miało tu miejsce także wydarzenie “Animalia w Solparku”, łączące świat zwierząt egzotycznych wszelkiego rodzaju (wodnych, ptaków, ssaków, płazów, gadów i owadów) z bliższymi nam stworzeniami — kotami i psami. Na odwiedzających czekały między innymi konie, kozy, owce, lemury, alpaki, pająki, węże, papugi, a nawet krewetki i motyle. To jednak nie koniec wydarzeń odbywających się w nowoczesnym obiekcie Solpark Kleszczów, organizowane są tu bowiem także seanse filmowe, na które bilety można kupić w kasach Solparku, a także gale kickboxingu, takie jak HFO SOLPARK, w trakcie której odbyto pojedynek w obronie tytułu mistrza świata federacji ISKA, transmitowany na żywo na antenie TVP Sport.  

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Solpark Kleszczów?
Solpark Kleszczów znajduje się w Kleszczowie w województwie łódzkim, przy ulicy Sportowej 8, niedaleko Bełchatowa oraz Radomska. Położenie obiektu w centralnej Polsce z pewnością wpływa na jego popularność.
Jakie wydarzenia odbyły się w Solparku Kleszczów?
Solpark Kleszczów to nie tylko centrum zdrowia i rekreacji, ale także rozrywki i wydarzeń kulturalnych. W centrum występowali między innymi uczestnicy The Voice of Poland: Agata Michalska z zespołem Amnezja czy legendarny artysta kabaretowy Zenon Laskowik, można też było uczestniczyć w seansach filmowych, wystawie egzotycznych zwierząt, wystawie psów rasowych, gali zawodowego kickboxingu K-1 HFO SOLPARK oraz w wielu innych wydarzeniach.
Kiedy został utworzony Solpark Kleszczów?
Solpark Kleszczów powstał w roku 2009 w Kleszczowie (województwo łódzkie).

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też