Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasarzeszowskie-juwenalia
Home Miejsce Mławska Hala Sportowa

Mławska Hala Sportowa

Mława, aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 33a
Mławska Hala SportowaOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Mławska Hala Sportowa to nowoczesny budynek, który został wyposażony w wysokiej jakości sprzęty i akcesoria sportowe. Co ważne, teren przystosowany jest do organizacji widowisk artystycznych. Płyta boiska ma wymiary 60 m x 24 m, dzięki czemu ugości ona nawet największe grupy fanów spektakli kulturowo-sportowych.

Na trybunach znajduje się 350 miejsc. Istnieje dodatkowo możliwość dostawienia 2000 siedzisk na płycie boiska. Mławska Hala Sportowa posiada nowoczesne nagłośnienie i elektroniczne tablice wyników. Warto również dodać, że obiekt został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Mławska Hala Sportowa – wydarzenia

Mławska Hala Sportowa to ośrodek sportowo-kulturowy, który stawia rozrywkę na pierwszym miejscu. Odbywają się tu zarówno wydarzenia sportowe, jak i koncerty, widowiska kabaretowe, zawody oraz konkursy.

Na terenie hali organizowane są wydarzenia, które zrzeszają miłośników różnorodnych dyscyplin sportowych. W mławskim obiekcie odbywają się ogólnopolskie zawody i konkursy. Informacje na temat aktualnych eventów publikowane są przez organizatorów na stronie internetowej instytucji.

Jakie atrakcje cieszą się największym zainteresowaniem gości Mławskiej Hali Sportowej? Wydarzenia muzyczne i sportowe przyciągają widownię w każdym wieku.

W Mławskiej Hali Sportowej koncerty i eventy muzyczne wzbudzają w gościach wyjątkowe emocje. Organizowane są tu pokazy znanych artystów polskiej sceny muzycznej. Bilety na wydarzenia dostępne są w sprzedaży internetowej.

Oprócz koncertów muzycznych dużą popularnością cieszą się również widowiska kabaretowe. Ten rodzaj eventu to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu w gronie najbliżej rodziny. Jakie zespoły komediowe występowały na terenie Mławskiej Hali Sportowej? Bilety na spektakle Kabaretu Młodych Panów cieszyły się ogromnym zainteresowaniem internautów.

Mławska Hala Sportowa – wydarzenia 2022

Kalendarium imprez organizowanych przez Mławską Halę Sportową wygląda bardzo interesująco. Są to zarówno propozycje sportowe, koncertowe, jak i kabaretowe. Informacje na temat biletów na aktualne wydarzenia dostępne są na stronie internetowej Mławskiej Hali Sportowej. Koncerty, organizowane przez placówkę, to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi.

Jakie eventy cieszą się największą popularnością wśród osób odwiedzających Mławską Halę Sportową? Wydarzenia 2022 z całą pewnością przyciągną tłumy widzów. Fani komediowych spektakli wyczekują m.in. występu Kabaretu „Neo-Nówka”, który świętuje tego roku swoje 20-lecie.

Miłośnicy aktywności fizycznych szczególnie doceniają atrakcje organizowane przez Mławską Halę Sportową. Bilety na turnieje i olimpiady sprzedają się bardzo chętnie.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Mławska Hala Sportowa?
Mławska Hala Sportowa znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 33A w Mławie. Na terenie obiektu znajdują się płyty, przystosowane do różnorodnych dyscyplin sportowych, takich jak piłka ręczna, koszykowa czy siatkowa.
Jakie wydarzenia odbyły się w Mławskiej Hali Sportowej?
Na terenie mławskiego obiektu można było obejrzeć zarówno występy zespołów muzycznych, jak i spektakle komediowe. Goście mieli okazję zobaczyć m.in. grupę Kombi oraz Kabaret Młodych Panów.
Kiedy została utworzona Mławska Hala Sportowa?
Mławska Hala Sportowa zaczęła funkcjonować we wrześniu 2002 roku. Obiekt służy na co dzień zarówno dzieciom z okolicznych szkół, jak i mieszkańcom całego powiatu.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też