Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie

Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie

Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie to instytucja, która zajmuje się promocją sztuki i kultury wśród dzieci i dorosłych. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy 18 Stycznia 2.

 

Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie – o obiekcie

W MCK w Gostyninie organizowane są rozmaite wydarzenia, które przyciągają zarówno młodszą, jak i starszą publiczność. Można tu obejrzeć film na dużym ekranie, przyjść na koncert, wystawę, przedstawienie teatralne i wiele więcej. Oferuje też całą gamę zajęć, dzięki którym czas wolny można spędzić kreatywnie i ciekawie.

 

W Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie działa m.in. sekcja Plastyka i Rękodzieło, prowadząca warsztaty związane z technikami rzemiosła i sztuki, sekcja nauki rysunku, warsztaty ceramiczne, fotograficzne, zajęcia muzyczno-ruchowe, naukę technik wokalnych. Popularny jest m.in. zespół wokalny „Dybanka folk”, promujący śpiewy archaiczne, pieśni ludowe oraz narodów słowiańskich, Miejska Orkiestra Dęta, grupa teatralna „Schody”, kino Siemowit i wiele innych.

 

Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie – koncerty

Wydarzenia w MCK w Gostyninie przyciągają przed scenę publiczność w każdym wieku. Do tej pory odbyło się tu wiele imprez muzycznych, które cieszyły się ogromną popularnością. Na scenie wystąpili m.in. Teresa Werner, Alicja Majewska, Baciary, Turbo, Męczenie Owiec, Solid Rock i wielu innych, polskich artystów. Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie – koncerty to jedna z najpopularniejszych form rozrywki dla mieszkańców i przyjezdnych.

 

Jednym z koncertów w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie był występ He Cuban Latin Jazz – Music of Buena Vista, czyli wyjątkowe spotkanie z niepowtarzalnymi muzykami. Podczas koncertu publiczność przeniosła się do świata Havany, kubańskiej radości, muzyki, która zachwyca i porywa do zabawy. Wybrzmiały rytmy rumby, mambo, danzon, cha-cha oraz son w wykonaniu Yaremi Kordos, Roland Abreu, Dominik Jaske, Nando del Rio, Paweł Kukuła, Taras Bakovsky.

 

MCK w Gostyninie – spektakle teatralne

Jakie wydarzenia cieszą się zainteresowaniem w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie? Spektakle teatralne z udziałem znanych gwiazd filmowych, serialowych i teatralnych. Wśród przedstawień, które najbardziej spodobały się publiczności, warto wymienić m.in. „Klimakterium i już”, „Lista męskich życzeń”, „Wąsik”, „Cudowna terapia”, „Miłosna pułapka”, „Kobieta idealna”, „Przepraszam, co Pan tu robi?” i wiele innych. Bilety na wydarzenia sprzedały się błyskawicznie!

 

MCK w Gostyninie – kabarety

Publiczność kocha śmiech i dobrą zabawę. Co więc wydarzyło się w MCK w Gostyninie? Kabarety, które odwiedziły obiekt rozbawiły widzów do łez. Na scenie pojawili się m.in. Kabaret Neo-Nówka, Paranienormalni, Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Waldemar Malicki z programem „Klasyka po bandzie”, Kabaret Łowcy.B czy Nowaki. A już niebawem w MCK w Gostyniniewydarzenia – nie przegap okazji do spotkania z ukochanymi artystami.

 

FAQ:

  • Gdzie znajduje się Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie?
    Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie znajduje się przy ulicy 18 Stycznia 2.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie?
    W Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie odbyło się wiele wydarzeń kulturalnych, m.in. koncerty Teresy Werner, Alicji Majewskiej, zespołu Baciary, Turbo, Męczenie Owiec oraz Solid Rock. Miały tu miejsce spektakle teatralne: „Klimakterium i już”, „Wąsik”, „Cudowna terapia”, „Lista męskich życzeń”, „Miłosna pułapka”, „Przepraszam, co Pan tu robi?”, „Kobieta idealna”. W Centrum Kultury pojawiły się również grupy kabaretowe, takie jak Neo-Nówka, Paranienormalni, Smile, Kabaret Skeczów Męczących.

  • Kiedy zostało utworzone MCK w Gostyninie?
    MCK w Gostyninie zostało utworzone w XX wieku.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Miejskie Centrum Kultury w Gostyninie
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

18 Stycznia 2
09-500 Gostynin

Wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/