Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Miejsce Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach

Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach

Pabianice, Kościuszki 14
Miejski Ośrodek Kultury w PabianicachOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach to jedno z centralnych miejsc kulturalnych w Pabianicach i jego okolicznych rejonach. Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Kościuszki 14 w dobrze skomunikowanej części miasta. Placówka oferuje różnorodne atrakcje i aktywności dedykowane osobom w każdym wieku – zarówno dorosłym oraz seniorom, jak i dzieciom. Chętni mogą wziąć udział w organizowanych tutaj zajęciach grupowych, podczas których doskonalą oni swój talent muzyczny, taneczny, teatralny czy plastyczny.

Działający od ponad 40 lat Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach to także miejsce, w którym regularnie odbywają się koncerty, wystawy sztuki, spektakle teatralne, warsztaty artystyczne czy prelekcje z udziałem wyjątkowych gości z Polski i zagranicy. Bilety na pabianickie eventy dostępne są często w wygodnej sprzedaży online, m.in. za pośrednictwem naszej platformy.

Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach – wydarzenia dla dzieci

Jakie eventy dla najmłodszych organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach? Wydarzenia dedykowane dzieciom i młodzieży za każdym razem cieszą się ogromną popularnością. W zajęciach ogólnorozwojowych i poznawczych mogą wziąć udział maluchy już od 1. do 2. roku życia z aktywnym udziałem rodzica lub opiekuna. Program warsztatów obejmuje takie aspekty, jak m.in. ćwiczenia gimnastyczne, kształtowanie motoryki małej i dużej oraz zajęcia muzyczno-taneczne. Tego typu wydarzenia pomagają także w rozwoju mowy i logicznego myślenia. Warsztaty dla najmłodszych odbywają się raz w tygodniu.

Maluchy w wieku od 2,5 do 5 lat mogą wziąć dodatkowo udział w tanecznym programie adaptacyjnym. Ta forma zajęć ruchowych również odbywa się z udziałem rodzica. Dzieci ćwiczą ogólną sprawność fizyczną, poznając pierwsze techniki taneczne.

Organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach wydarzenia dla dzieci i młodzieży to także doskonały sposób na rozwijanie pasji aktorskiej. W MOK działa sekcja teatralna, której głównym celem jest m.in. wyzwalanie w uczestnikach ekspresji słownej, muzycznej i ruchowej oraz poszerzanie zasobu słownictwa.

Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach – koncerty

Jakie imprezy muzyczne odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach? Koncerty z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd za każdym razem przyciągają do placówki całe tłumy zainteresowanych. We wrześniu na scenie w MOK pojawił się Jack Marcin – gitarzysta z Nowego Jorku. Muzyk zaprezentował fanom program artystyczny pełen różnorodności – od argentyńskich ulic po hiszpańskie dwory. Bilety na koncert gitarzysty dostępne były w sprzedaży stacjonarnej oraz drogą online.

Miłośnicy muzyki jazzowej mieli z kolei okazję bawić się podczas koncertu grupy Włodek Pawlik TRIO, w skład której wchodzą tacy artyści, jak Włodek Pawlik, Damian Kostka oraz Cezary Konrad. Muzycy grają na fortepianie, kontrabasie, gitarze basowej oraz perkusji. Włodek Pawlik znany jest dodatkowo z licznych kompozycji filmowych i teatralnych. Bilety na jazzowe show dostępne były do odebrania w kasie Miejskiego Ośrodka Kultury.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach?
Miejski Ośrodek Kultury zlokalizowany przy ulicy Kościuszki 14 w dobrze skomunikowanej części Pabianic. Jakie wydarzenia odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach? Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach organizuje m.in. koncerty, spotkania autorskie oraz warsztaty tematyczne. Bilety na eventy dostępne są często w wygodnej sprzedaży elektronicznej.
Kiedy został otworzony Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach?
Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach powstał w latach 80.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też