Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Miejsce Kościański Ośrodek Kultury

Kościański Ośrodek Kultury

Kościan, Mickiewicza 11
Kościański Ośrodek KulturyOpisWydarzeniaFAQObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kościański Ośrodek Kultury nazywany jest miejscem spotkań człowieka ze sztuką w każdej jej odsłonie – użytkowej i nieutylitarnej, awangardowej i konwencjonalnej, wielowymiarowej, codziennej i odświętnej. Celem instytucji jest przygotowanie, organizacja i prowadzenie tych właśnie spotkań, ale także innych różnego rodzaju wydarzeń. Jednym z działań prowadzonych przez instytucję jest prowadzenie stałych artystycznych pracowni oraz zaproszenia na jednorazowe bądź cykliczne imprezy kulturowe i koncerty.

Odbywają się w Kościańskim Ośrodku Kultury wydarzenia festiwalowe i koncertowe oraz także zajęcia o charakterze edukacyjnym, mające na celu odkrywanie własnych talentów, ich rozwój i ich doskonalenie. Chodzi tutaj między innymi o zajęcia plastyczne, muzyczne, taneczne oraz teatralne. Oprócz tego organizowane są także warsztaty fotograficzne, filmowe, literackie i inne. Spotkania prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę.

Kościański Ośrodek Kultury ma na celu zadbanie o potrzebę uczestnictwa w kulturze, co realizuje poprzez różnorodne imprezy takie jak koncerty, spektakle, festiwale, spotkania autorskie i inne.

Kościański Ośrodek Kultury – wydarzenia

Wszystkie dzieci wraz z rodzicami są mile widziane na spektaklu teatralnym "W 7 dni dookoła bajek". Smok Smokowski, stworzony przez samego Jana Brzechwę, zaprasza wszystkich do uczestniczenia wraz z nim w podróży po wielkim świecie bajek. Przez siedem dni przeżywamy nowe odsłony bajek takich jak: "Czerwony Kapturek", "Tańcowała Igła z Nitką", "Kaczka Dziwaczka", "Do Biedronki przyszedł Żuk", "Leń" i wielu innych. Nie przegap niezwykłej zabawy z uroczym Smokiem i daj się przenieść w przepiękną krainę baśni i wierszy!

Kościański Ośrodek Kultury – koncerty i wydarzenia

Organizowane w Kościańskim Ośrodku Kultury koncerty pozostawiają po sobie niezapomniane wspomnienia i piękne przeżycia. Takim koncertem właśnie jest Platynowy Koncert, czyli 55-lecie zespołu Czerwone Gitary. Zespół podczas koncertu wykona zarówno mniej znane szerokiej publiczności utwory, jak i największe hity, które słuchacze zawsze chętnie śpiewają razem z nimi. Utwory takie jak "Historia jednej znajomości", "Biały krzyż", "Powiedz stary gdzieś ty był" czy "Kwiaty we włosach" słucha już kolejne pokolenie Polaków.

Warto wspomnieć również o teatralnym widowisku cyrkowym Bambolino, czyli jedynym na świecie cyrkowy występ z udziałem szczęśliwych zwierząt – przedstawieniu, w którym nie biorą udziału prawdziwe zwierzęta, tylko aktorzy w zwierzęcych kostiumach, zapewniając wielką porcję zabawy i śmiechu. 80 minut tańczących w baletkach hipopotamów, pojedynku nieustraszonych kangurów w bokserkach, nietuzinkowego numeru wystrzelenia z armaty Człowieka-Rakiety, występu pogromcy pcheł ze swoim małym pupilem, popisy cyrkowych pingwinów, ciekawskich strusi i czarujących klaunów i magików oraz gwiazdy areny – wyjątkowego orangutana Goshy.

Kościański Ośrodek Kultury – bilety

Odwiedź to klimatyczne i bogate w historię miejsce i przeżyj niezapomniane emocje. Zbieraj przeżycia i zdobywaj piękne wspomnienia, do których warto powracać przez całe życie. Oferowane przez Kościański Ośrodek Kultury bilety występują w zróżnicowanych i bardzo atrakcyjnych cenach. Nie pozwól, żeby ominęły Cię wydarzenia, które jeszcze się tam odbędą. Kup swój bilet już teraz – zarówno stacjonarnie, jak i on-line za pośrednictwem serwisu internetowego eBilet.pl.

Wydarzenia

FAQ

Gdzie znajduje się Kościański Ośrodek Kultury?
Kościański Ośrodek Kultury znajduje się przy ulicy Mickiewicza 11 w miejscowości Kościan.
Jakie wydarzenia odbywają się w Kościańskim Ośrodku Kultury?
W Kościańskim Ośrodku Kultury odbywają się różnorodne imprezy takie jak koncerty, spektakle, festiwale, spotkania autorskie i inne.

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też