Klub Remont

Klub Remont

Klub Remont (czasem nazywany Riviera - Remont) to warszawski klub studencki mieszczący się przy ulicy Waryńskiego 12a (niedaleko metra Politechnika), w budynku Domu Studenckiego Riviera. Klub Remont powstał w 1973 roku jako klub studencki Politechniki Warszawskiej. W tamtym okresie klub organizował festiwale piosenki (Kij w mrowisko), a także był miejscem, w którym debiutowały dzisiejsze gwiazdy polskiej sceny rockowej - Kult, Kobranocka, Daab. 

Klub Remont – o obiekcie

Z klubem związane były punkrockowe grupy TZN Xenna, Tilt, Kryzys, Brygada Kryzys czy Poland Kazika Staszewskiego. Ponadto na scenie Remontu debiutował kabaret OTTO, a swoje albumy nagrywali w nim Wilki (Acousticus Rockus), Houk (Natural Way (Full Noize)) czy Krzak i Kult. W nowym wieku klub przeszedł zmianę, tak samo jak zmianom uległy gusty muzyczne. Tym niemniej niezmiennie organizuje się w nim koncerty, rzadziej rockowe, częściej hip hopowe. Klub Remont to obowiązkowe miejsce imprezowe dla studentów, nie tylko w roku akademickim. Dodatkowo od czasu do czasu można w tym miejscu zobaczyć solidny polski stand - up. Remont ma dobrze rozbudowane zaplecze gastronomiczne - można tam dobrze zjeść, a przede wszystkim wypić.

Klub Remont w Warszawie – koncerty

Koncerty w Warszawie przyciągają publiczność, która z niecierpliwością czeka na spotkanie z ukochanym artystą. Stolica to imprezowe centrum – ognisko wydarzeń, do którego przyjeżdżają muzycy z całego świata. Klub Remont w Warszawie to miejsce dla wielbicieli różnych typów muzyki. Na scenie pojawiały się rockowe zespoły – Sexbomba, Lipali, Dr Misio, Normalsi, Armia, Transgresja, 1984, ale także wykonawcy hip-hopowi, m.in. Tymoteusz.

 

Klub Remont koncerty to między innymi występ  Krzysztofa Jaryczewskiego – Benefis Pierwsza Krew, zorganizowany z okazji 40-lecia działalności artysty. Podczas wydarzenia muzyk zaprezentował utwory z ostatniej płyty – Jary OZ. Publiczność bawiła się doskonale, a bilety do klubu Remont sprzedały się błyskawicznie!

Klub Remont w Warszawie – koncerty 2021/2022

Koncerty w klubie Remont cieszą się ogromną popularnością – bilety na wydarzenia wyprzedają się jak świeże bułeczki! Lokal nie przestaje zaskakiwać i organizuje kolejne imprezy muzyczne, aby zadowolić miłośników muzyki na żywo. Co odbędzie się niebawem w klubie Remont? Koncerty 2022 to niepowtarzalna okazja do doskonałej zabawy!

 

Na scenie klubu Remont w Warszawie odbędzie się koncert Jelonka, który zaprasza na świąteczne pogo, metalowe jasełka i oczywiście dobrą muzykę w stylu jelonkowatym! Widzowie będą mieli okazję usłyszeć rockowe wersje klasyki – utworów Paganiniego, Chopina, Rosinniego, a także covery Boney M czy Beastie Boys.

 

Na scenie klubu Remont w Warszawie pojawią się również The Rumjacks - australijska formacja, zaliczana do czołówki celtyckiego punka. Chcesz usłyszeć niebanalne połączenie gitar elektrycznych, perkusji, fletu, banjo, bouzuki i bodhrán? Koncert The Rumjacks to wydarzenie dla Ciebie!

 

Koncerty 2022 w klubie Remont zadowolą miłośników muzyki różnych gatunków. W lokalu wystąpi Bodychrist – wokalista, współzałożyciel duetu z Bonusem BGC, zawodnik Elite Fighters. Muzyk zaprezentuje swoje największe hity: Cholerna Niewygoda, Dancing in de luj, a także utwory z najnowszej płyty Spotkanie po latach czy Kocha się raz ...na rok.

 

W klubie Remont pojawi się również Grzegorz Kupczyk, który zaprasza na wspólne świętowanie 40-lecia działalności scenicznej. Artysta zagra razem z zespołem Ceti swoje największe hity, a także utwory z płyty nominowanej do Fryderyków – Oczy martwych miast!

Często zadawane pytania dotyczące Klubu Remont

Gdzie znajduje się Klub Remont?

Klub Remont znajduje się w Warszawie, w budynku Domu Studenckiego Riviera, przy ulicy Waryńskiego 12a.

 

Jakie wydarzenia odbyły się w Klubie Remont?

W klubie Remont odbyło się wiele wydarzeń muzycznych, m.in. koncerty Lipali, Dr Misia, Sexbomby, Normalsów, Armii, Transgresji, 1984 i wiele innych.

 

Kiedy utworzony został Klub Remont?

Klub Remont utworzony został w 1973 roku.

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Klub Remont
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Waryńskiego 12a
00-631 Warszawa

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/