Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Miejsce Kino Teatr Syrena

Kino Teatr Syrena

Wieluń, Narutowicza 2
Sprawdź wydarzenia
Kino Teatr SyrenaOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Kino Teatr Syrena w Wieluniu to samorządowa instytucja kultury, prowadząca działalność kulturalną, edukacyjną i rekreacyjną. Obiekt posiada dużą salę widowiskowo-kinową, która została wyposażona w odpowiedniej jakości sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy do organizowania różnorodnych wydarzeń kulturalnych. Mające tu miejsce eventy, cieszą się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy szybkość wyprzedawanych na nie biletów.

Wydarzeniami organizowanymi przez Kino Teatr Syrena są nie tylko projekcje filmowe, ale również spektakle, koncerty, wystawy oraz widowiska kabaretowe. To rozrywka dostosowana do oczekiwań wszystkich grup wiekowych. Dlaczego zatem warto odwiedzić Kino Teatr Syrena? Wydarzenia kulturalne organizowane przez placówkę są doskonałą formą spędzenia czasu wolnego z najbliższymi. Planujesz wybrać się na odbywające się w Wieluniu wydarzenia kulturalne? Bilety na nadchodzące eventy znajdziesz w sprzedaży na eBilet.pl.

Kino Teatr Syrena – wydarzenia

W bogatym repertuarze organizowanych przez Kino Teatr Syrena koncertów znajdują się przedsięwzięcia cykliczne, regularnie gromadzące tłumy widzów pod sceną. Warto na bieżąco śledzić kalendarium eventów organizowanych w obiekcie. Propozycje odbywających się tu imprez stanowią doskonałą sposób na zabawę dla osób szukających ciekawych pomysłów na relaks i odprężenie. Mające tu miejsce wydarzenia dostarczą mnóstwa pozytywnych emocji i na długo zapadną w pamięć.

Jakie widowiska miały miejsce w Kino Teatr Syrena? Widzowie mieli przyjemność ujrzeć na żywo występy, m.in. Kabaretu Młodych Panów, Kabaretu Ani Mru Mru, Kabaretu Skeczów Męczących oraz stand-upy Błażeja Krajewskiego, Rafała Paczesia, Katarzyny Piaseckiej czy Kacpra Rucińskiego. Swoje muzyczne widowiska, zaprezentowali tu również m.in. Anna Maria Jopek, Mikromusic, Michał Bajor, Eleni oraz Teresa Werner. Kino Teatr Syrena słynie również z interesujących spektakli, które docenią nie tylko miłośnicy teatru. Odbyły się tu pokazy "Kopciuszka", "Chodź ze mną do łóżka", "Szalone nożyczki" i "Jezioro Łabędzie". Na eventy odbywające się w Kino Teatr Syrena bilety dostępne są w sprzedaży przez platformę eBilet.pl.

Kino Teatr Syrena – koncerty

Kino Teatr Syrena to doskonałe miejsce do spędzenia czasu wolnego. Wiele spośród organizowanych tu atrakcji stanowi doskonałą propozycję dla całej rodziny. Wystawy trafią w gust wszystkich nawet najbardziej wymagających miłośników sztuki, a projekcje filmowe zadowolą nie tylko dorosłych kinomanów, ale również tych najmłodszych widzów. Na organizowanych w Kino Teatr Syrena eventach kulturalnych widzowie mają przyjemność ujrzeć swoich ulubionych aktorów i artystów.

Kino Teatr Syrena – bilety

Kalendarium nadchodzących w Kino Teatr Syrena wydarzeń kulturalnych i koncertów zapowiada się niezwykle obiecująco. Eventy kulturalne cieszą się dużym zainteresowaniem i gromadzą tłumy widzów pod sceną. Kino Teatr Syrena to przede wszystkim interesujące, pełne emocji i dobrej zabawy występy, które zapewnią moc atrakcji wszystkim miłośnikom rozrywki. Nie sposób zatem przejść obojętnie obok eventów odbywających się w Kino Teatr Syrena. Bilety na nadchodzące imprezy, dostępne są przez Internet i na eBilet.pl.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Kino Teatr Syrena?
Kino Teatr Syrena znajduje się przy ul. Narutowicza 2 w Wieluniu.
Jakie wydarzenia odbywają się w Kino Teatr Syrena?
W Kino Teatr Syrena miały miejsce m.in. występy Kabaretu Ani Mru Mru, Kabaretu Skeczów Męczących, koncerty Mikromusic oraz Michała Bajora.
Od kiedy działa Kino Teatr Syrena?
Kino Teatr Syrena rozpoczęło działalność w 1962 roku.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też