Hala CRS Zielona Góra
Hala CRS Zielona Góra

Hala CRS Zielona Góra

Hala Widowiskowo-Sportowa w Zielonej Górze to obiekt wchodzący w skład kompleksu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze. Mieści się przy ulicy Sulechowskiej 41. Miejsce to może pomieścić około 5000 widzów. Płyta główna ma wymiary 52 m x 32 m, dzięki czemu można na niej rozgrywać mecze sportów zespołowych - koszykówka, siatkówka, piłka ręczna czy piłka nożna halowa oraz rozgrywki sportów indywidualnych to jest tenis, tenis stołowy, sporty walki, sporty gimnastyczne i inne. W Hali Widowiskowo-Sportowej w Zielonej Górze przystosowana jest do organizacji imprez o charakterze kulturalnym, rozrywkowym czy biznesowym (targi, wystawy, imprezy promocyjne). Grane w Hali Widowiskowo-Sportowej Zielona Góra koncerty i widowiska muzyczne osiągają niemalże poziom światowy, dzięki profesjonalnemu sprzętowi technicznemu.

Hala CRS Zielona Góra Bilety

Hala CRS Zielona Góra bilety na wydarzenia dostępne w sprzedaży na portalu eBilet.pl.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hala CRS Zielona Góra
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Sulechowska 41
65-022 Zielona Góra

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/