Hala Sportowa Częstochowa

Hala Sportowa Częstochowa

Hala Sportowa Częstochowa to hala widowiskowo – sportowa, zlokalizowana przy ul. Żużlowej 4, w dzielnicy Zawodzie-Dąbie. Znajduje się nieopodal stadionu żużlowego Arena Częstochowa. Obiekt spełnia wymogi organizacji FIBA i FIVB. Zarządzany jest przez miejską spółkę Hala Sportowa Częstochowa. W Hali Sportowej Częstochowa prowadzone są treningi Częstochowianki Czestochowa oraz Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa. Niegdyś rozgrywał tu mecze domowe siatkarski klub AZS Częstochowa.

 

Hala Sportowa Częstochowa – o obiekcie

Hala Sportowa Częstochowa powstała w miejscu boiska sportowego w 2012 roku. Jej otwarcie nastąpiło 29 września, kiedy to rozegrano tu mecz o Superpuchar Polski w siatkówce między Asseco Resovia Rzeszów a PGE Skrą Bełchatów.

 

Obiekt nagrodzony został w konkursie Budowa Roku 2012 – prestiżowym przeglądzie jakości polskiego budownictwa. Hala otrzymała również wyróżnienie w konkursie Miejsce przyjazne osobom z niepełnosprawnością.

 

Hala Sportowa Częstochowa to miejsce organizacji zarówno rozgrywek sportowych, jak i wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Odbywają się tu koncerty, występy, spektakle teatralne, pokazy i wiele innych.

 

Hala Sportowa Częstochowa – koncerty

Wydarzenia w Hali Sportowej Częstochowa cieszą się wielkim zainteresowaniem. Odbywają się tu zarówno imprezy muzyczne, jak i sportowe oraz występy kabaretów, które rozśmieszają publiczność do łez. Co do tej pory odbyło się w Hali Sportowej Częstochowa? Koncerty znanych gwiazd polskiej estrady, m.in. zespołu LemON czy Agnieszki Chylińskiej.

 

Wśród wydarzeń w Hali Sportowej Częstochowa wymienić warto 40-lecie zespołu Kombii, czyli Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka. Wykonali oni swoje największe przeboje, które od wielu lat święcą tryumfy na imprezach muzycznych. Podczas koncertu na scenie pojawiło się wiele innych, znanych gwiazd, a wśród nich – Michał Szpak, Margaret, Agnieszka Chylińska, Doda, Jan Borysewicz, Małgorzata Ostrowska oraz Ruda z zespołu Red Lips. Bilety na koncert sprzedały się błyskawicznie.

 

Jednym z wydarzeń w Hali Sportowej Częstochowa był występ zespołu Bajm, który również obchodził 40-lecie na scenie. Koncert stanowił podsumowanie kariery muzycznej wszystkich członków grupy. Publiczność miała okazję posłuchać ich największe hity, takie jak Szklanka wody, Biała armia, Nie ma wody na pustyni, Ta sama chwila, Myśli i słowa, Józek nie daruję ci tej nocy, Jezioro szczęścia, Co mi Panie dasz i wiele innych.

 

Hala Sportowa Częstochowa – wydarzenia 2022

A już niedługo w Hali Sportowej Częstochowa – wydarzenia 2022! Co będzie miało miejsce w obiekcie? Koncert Pink Floyd History, czyli wielkie show, które przeniesie słuchaczy w podróż przez 50 lat dziejów jednego z najpopularniejszych zespołów rockowych. Fani grupy muzycznej wysłuchają największe hity bandu w towarzystwie projekcji, mappingu i gry świateł. Bilety na koncert sprzedają się w mgnieniu oka!

 

Hala Sportowa Częstochowa – koncerty 2022 to także Queen Machine – Tribute Band ponownie wystąpi w Polsce z najgorętszymi hitami grupy muzycznej Queen! Będzie to niezwykła okazja, aby wsłuchać się w Bohemian Rhapsody, Love Of My Life, I Want To Break Free i wielu innych. Niezwykła gra aktorska postaci odgrywającej Freddiego Mercury’ego nada występowi niezwykłego wydźwięku, a profesjonalni muzycy zadbają o gitarowe, basowe i perkusyjne brzmienia.

 

Już niedługo w Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się musical Metro w reżyserii Janusza Józefowicza, czyli pasja, taniec, śpiew, miłość i młodość. To opowieść o rozczarowaniach, marzeniach i pięknych ideałach, w wykonaniu Magdaleny Dąbkowskiej/Natalii Kujawy, Jakuba Józefowicza/Jerzego Grzechnika, Macieja Robakiewicza/Janusza Józefowicza oraz Mariusza Czajki.

 

FAQ: 

  • Gdzie znajduje się Hala Sportowa Częstochowa?
    Hala Sportowa Częstochowa znajduje się przy ul. Żużlowej 4.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Hali Sportowej Częstochowa?
    W Hali Sportowej Częstochowa odbyło się wiele wydarzeń kulturalno-rozrywkowych, m.in. koncert Thomasa Andersa z Modern Talking Band, Budki Suflera, Sylwii Grzeszczak, Agnieszki Chylińskiej, Polska Noc Kabaretowa i widowisko akrobatyczno-taneczne Prometeusz 4K.

  • Kiedy została utworzona Hala Sportowa Częstochowa?
    Hala Sportowa Częstochowa utworzona została w 2012 roku.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hala Sportowa Częstochowa
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Żużlowa 4
42-202 Częstochowa

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/