Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Miejsce Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu

Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu

Zaniemyśl, Sienkiewicza 3
Gminny Ośrodek Kultury w ZaniemyśluOpisWydarzeniaFAQWystępowaliObiekty w pobliżuFani lubią też

Opis

Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu to samorządowa instytucja kultury, w skład której wchodzą trzy obiekty: budynki na ulicy Sienkiewicza 3 (siedziba GOKiR) i Średzkiej 14 (Regionalna Izba Pamięci) oraz amfiteatr, który położony jest przy ulicy Plażowej.

Główne zadania placówki to m.in. inicjowanie, programowanie oraz organizowanie działalności kulturalnej, artystycznej oraz rekreacyjnej okolicznej ludności. Gminny Ośrodek Kultury odpowiada więc za realizację różnorodnych aktywności, które mają na celu wypełnić czas wolny mieszkańców Zaniemyśla poprzez udostępnianie im widowisk estradowych, wystaw i zajęć grupowych.

Placówka regularnie organizuje różnego rodzaju eventy, zarówno koncerty, jak i spektakle kabaretowe czy warsztaty. Chętni mogą wziąć dodatkowo udział w warsztatach artystycznych. W harmonogramie GOKiR znajdują się m.in.: zajęcia wokalne, koło fotograficzne czy lekcje języka angielskiego dla dzieci.

Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu – bilety na spektakle kabaretowe

Już w marcu w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaniemyślu wystąpi Kabaret Trzecia Strona Medalu. Komicy zaprezentują widowni spektakl, podczas którego przeanalizują oni panującą na świecie sytuację, skupiając się na problemach dzisiejszych mężczyzn. Goście posłuchają m.in. opowieści o męskich wypadach i ostatnich chwilach życia kawalerskiego. Na scenie wystąpią: Marek Gajewski, Wojciech Smyk, Łukasz Adamus oraz Szczepan Szubzda. Bilety na event zakupić można drogą elektroniczną.

Jakie jeszcze wydarzenia kabaretowe organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu? Bilety na zeszłoroczne show komediowe grupy Paranienormalni wyprzedawały się bardzo szybko. Komicy oficjalnie rozpoczęli w Zaniemyślu weekend majowy, prezentując widowni swój autorski program artystyczny. Ceny biletów wynosiły w przedsprzedaży już 50 złotych.

Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu – wydarzenia dla dzieci

Imprezy dla dzieci również stanowią stały element repertuaru Gminnego Ośrodka Kultury w Zaniemyślu. Wydarzenia dedykowane najmłodszym to m.in. przedstawienia łączące plan żywy i plan lalkowy. Jesienią ubiegłego roku goście mieli okazję zobaczyć spektakl opowiadający historię kapryśnej, rozpieszczonej księżniczki, która wydana zostaje za mąż.

Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu zorganizował także Walentynkową Imprezkę dla dzieci, w której udział wziąć mogły pociechy w wieku od 2,5 do 6 lat. Gospodarze zadbali o różnorodne atrakcje, m.in. malowanie na twarzy czy tworzenie bransoletek. Rodzice dzieci musieli jednak zadbać o wcześniejszą rezerwację miejsca.

Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu – koncerty

W marcu na terenie obiektu wystąpi także Pierwsza Poznańska Niesymfoniczna Orkiestra, którą tworzą muzycy-pasjonaci. Jak zapewniają sami organizatorzy, artyści prezentują oryginalne spektakle, niejednokrotnie doprowadzając gości do śmiechu. Widownia będzie miała okazję pobawić się przy dźwiękach ukulele.

Jakie wydarzenia dla fanów rockowych brzmień przygotował Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu? Koncert zespołu The Postman-Beatlesi zachwycił widownię perfekcyjnym dopracowaniem zarówno pod względem wizualnym, jak i muzycznym. Artyści zaprezentowali gościom największe hity kultowych Beatlesów i Czerwonych Gitar.

Wydarzenia

Aktualne
Wybrane dla Ciebie
Zakończone

Brak aktualnych wydarzeń

Kliknij „Obserwuj”, a prześlemy do Ciebie wiadomość o wydarzeniach organizowanych w tym miejscu.

FAQ

Gdzie znajduje się Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu?
Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu znajduje się na ulicy Sienkiewicza 3. Budynek przystosowany jest do użytku dla osób niepełnosprawnych – na terenie placówki zorganizowano specjalne miejsca parkingowe oraz podjazdy dla wózków.
Jakie wydarzenia odbywają się w Gminnym Ośrodku Kultury w Zaniemyślu?
Placówka regularnie organizuje różnego rodzaju atrakcje, m.in. koncerty, eventy muzyczne, wydarzenia dla dzieci czy spektakle kabaretowe.
Kiedy został otworzony Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu?
Instytucja rozpoczęła działalność w 1976 roku. Po kilkukrotnych przekształceniach w 2016 roku statut placówki, która przyjęła ostatecznie nazwę Gminny Ośrodek Kultury w Zaniemyślu.

Występowali

Obiekty w pobliżu

Fani lubią też

Zobacz też