DRIZZLY GRIZZLY

DRIZZLY GRIZZLY

Drizzly Grizzly klub Gdańsk to wyjątkowe miejsce na mapie Trójmiasta. W lokal łączy funkcje sali koncertowej, dyskoteki oraz miejsca, w którym można się spotkać i porozmawiać o życiu. Klimatyczny bar serwuje kawę ora kraftowe piwo. Czas w klubie Drizzly Grizzly umila muzyka na żywo lub kawałki puszczane z kaset. Lokal regularnie gości zespoły i najlepszych DJ-ów, stając się ważnym miejscem na muzycznej mapie Gdańska.  Bilety na koncerty do Drizzly Grizzly można nabyć na miejscu lub kupić online.

 

Gdański klub Dizzy Grizzly znajduje się przy ulicy Elektryków 1 w pobliżu Stoczni Gdańskiej oraz Europejskiego Centrum Solidarności. Taka lokalizacja sprawia, że imprezy i koncerty w Drizzly Grizzly cieszą się zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Gdańska, ale także licznych turystów z całego świata. Odpowiedzią jest zróżnicowany repertuar koncertów w Drizzly Grizzly  oraz liczne wydarzenia o artystycznym charakterze.

Klubokawiarnia Drizzly Grizzly – koncerty i wydarzenia

Wydarzenia w Drizzly Grizzly to cały przekrój muzycznych propozycji. Doskonałe nagłośnienie, profesjonalne oświetlenie oraz duża przestrzeń na płycie sprawiają, że Drizzly Grizzly klub Gdańsk jest miejscem organizacji dużych letnich koncertów oraz festiwali. Koncerty i spotkania z DJ-ami odbywają się tu jednak przez cały rok, a bilety do Drizzly Grizzly rozchodzą się naprawdę szybko. Na klubowej scenie zagrał m.in. synth-popowy Duet Wczasy, który w ostatnim czasie podbił serca polskiej muzyki alternatywnej, death metalowy zespół Azareth, punkowa Siksa oraz młodzieżowy zespół Bluszcz, który zafundował słuchaczom imprezę w stylu retro.

 

Drizzly Grizzly klub Gdańsk jest także miejscem popularnych dyskotek, na których grają najlepsi DJ-e z Polski i nie tylko. Przykładem może być rapowy bauns w wykonaniu Odme x Vazee lub kolorowe 90’s KIDS DISCO by Szpula. Klimatu imprezie dodaje fakt, że utwory są puszczane z magnetofonów szpulowych na taśmie.

Klub Drizzly Grizzly– koncerty 2022

Drizzly Grizzly koncerty 2022 to także występ psychodelicznego zespołu z Gdańska Trupa. Na scenie pojawiło się także muzyczne trio z Olsztyna Krzta, Moaft i Mound. Klub gościł alternatywny rockowy zespół The Bullseyes, których energetyczne i surowe brzmienie zostało wielokrotnie wyróżnione w zagranicznych serwisach muzycznych. Drizzly Grizzly klub Gdańsk zaangażował się również wsparcie dla Ukrainy, organizując charytatywny koncert Gramy dla Ukrainy. Bilety na koncerty w Grizzly Drizzly można było nabyć na miejscu lub kupić z wyprzedzeniem online.

FAQ

  • Gdzie znajduje się Drizzly Grizzly?
    Dizzy Grizzly znajduje się w historycznej części Gdańska, w pobliżu Stoczni Gdańskiej oraz Europejskiego Centrum Solidarności. Klub położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie zatoki, dzięki czemu gości zarówno miejscowych bywalców, jak i odwiedzających miasto turystów. Taka lokalizacja sprawia, że do klubu łatwo się dostać z każdej części miasta.

  • Jakie wydarzenia odbyły się w Drizzly Grizzly ?
    W gdańskim klubie Drizzly Grizzly odbywają się liczne koncerty i imprezy muzyczne prowadzone przez najlepszych DJ-ów. Wśród wielu wydarzeń można wymienić koncert Duetu Wczasy, metalowy występ zespołu Azareth oraz punkowe granie Siksy. W klubie cyklicznie odbywają się także imprezy DISCO by Szpula, podczas których utwory są puszczane ze szpulowych  magnetofonów.

  • Kiedy został utworzony Drizzly Grizzly ?
    Klub Drizzly Grizzly jest stosunkowo nowym miejscem na muzycznej mapie Trójmiasta, ale już dorobił się stałych bywalców. Zróżnicowany repertuar koncertów i wydarzeń  sprawia, że miejsce skupia osoby o różnych zainteresowaniach muzycznych. Lokal funkcjonuje także jako kawiarnia i pub.
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

DRIZZLY GRIZZLY
Powiadom mnie o sprzedaży biletów na wydarzenia w tym miejscu
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Adres

Elektryków 1
80-863 Gdańsk

Wydarzenia w obiekcie

Zakończone wydarzenia w obiekcie

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/