Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital

Sarsa

04-06.04.2024 Wrocław, Warszawa

Organizator: Hossa.biz Sp. z o.o.

SarsaBiletyO wydarzeniuArtyściLokalizacja

BILETY

Wrocław

SARSA
czwartek
04.04.2024
19:00

SARSA

Wrocław, Stary Klasztor

Warszawa

Sarsa
sobota
06.04.2024
20:00

Sarsa

Warszawa, NIEBO

O wydarzeniu

Sarsa zaprezentuje zupełnie nowe muzyczne oblicze! Nieraz w informacjach prasowych dotyczących premier muzycznych, szumnie ogłasza się „nowy rozdział” w karierze artysty. W przypadku Sarsy, to nie nowy rozdział, tylko zupełnie nowa opowieść. Sarsa eksploruje alternatywne brzmienia w ramach trasy ,,Jestem Marta”.

 

Zmiana daty:

  • Wrocław 19.11.2023 - koncert przeniesiony na 4.04.2024
  • Warszawa 20.11.2023 - koncert przeniesiony na 6.04.2024

Sarsa informacje

Jesienią tego roku ukaże się nowy album Sarsy - pierwszy we współpracy z wytwórnią oraz managementem Kayax. Artystka obrała świadomy i bezkompromisowy kierunek. Nowy materiał zapowiadały już zagadkowy, melorecytowany „Prolog 5 minut” i buntowniczy, postpunkowy „Balet” zaśpiewany w duecie ze Zdechłym Osą oraz singiel - „Ciasto”, taneczny, energetyczny i tętniący bitem utwór opowiada o potrzebie zrzucenia z siebie starych warstw.

Sarsa to artystka, która przebyła długą drogę. Swoje muzyczne poszukiwania rozpoczęła od alternatywnych projektów. W 2015 roku ukazał się jej debiutancki, solowy singiel „Naucz mnie”. Utwór szybko stał się przebojem, przez sześć tygodni z rzędu zajmował 1. miejsce na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich rozgłośniach radiowych oraz uzyskał status diamentu. Jej teledyski liczą setki milionów wyświetleń, a debiutancki krążek zatytułowany „Zapomnij mi” pokrył się platyną. Kolejne albumy „Pióropusze” i „Zakryj” uzyskały status złotej płyty.

 

Do ceny biletu mogą zostać doliczone opłaty serwisowe. 

Artyści

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też